Newsy

Zimowe warsztaty z twórcami YouTube!

Jeśli chcielibyście rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem filmów na YouTube, chcielibyście dowiedzieć się czegoś nowego o sztuce montażu, poprawnym kadrowaniu, a może chcielibyście poznać parę trików, dzięki którym rozkręcicie swój kanał? Właśnie teraz macie do tego świetną okazje!

Warsztaty w całości odbędą się w nowogrodzkim hotelu Zbyszko, położonym w pięknej okolicy na skraju puszczy Kurpiowskiej, co pozwoli na chwile odetchnąć od zgiełku miasta. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie w 2/3 osobowych pokojach oraz pełne wyżywienie. Turnus podzielony jest na dwa etapy. Przez pierwsze trzy dni uczestników czeka część teoretyczna. Następnie rozpoczyna się cześć praktyczna, w której w grupach lub pojedynczo pracuje się nad własnym filmem, który zostanie później umieszczony na YouTubie. W przerwach od zajęć filmowych, uczestnicy mogą liczyć na inne atrakcje, wycieczki krajoznawcze, bilard czy karaoke. Warsztaty zakończy pokaz stworzonych podczas pobytu filmów.

Warsztaty będą prowadzone przez znane z YouTube postacie takie jak Izak, Gimper, Antek i Szwagier, z Śmiechawa.TV, Bartosz Szkop twórca kanału „Basi Kwarc z Klatki B”. Gimper, czyli Tomasz Działowy już od najmłodszych lat interesował się filmem, w szkole zaczął tworzyć pierwsze produkcje, które następnie umieszczał w internecie. I  po dwóch latach dzięki temu zajęciu mógł już zacząć utrzymywać się samodzielnie.

Zak. zajmuje się grami komputerowymi w tym głównie Counter Strike Global Offensive, jednak specjalizuje się w komentowaniu meczy CS: GO na livach. Dodatkowym uzupełnieniem wiedzy będą wykłady przeprowadzane przez Bartka Szkopa znanego scenarzystę oraz reżysera, który poprowadzi również profesjonalne zajęcia z zakresu kręcenia oraz montażu filmów. Panowie ze Śmiechawa.TV podzielną się z uczestnikami cenna wiedzą na temat tego jak kręcić na prawdę dobre filmy nie dysponując profesjonalnym sprzętem.

Ceny pakietów zaczynają się już od 349 zł za 2 dni udziału w warsztatach. Cały 10-dniowy obóz toponad 60 godzin intensywnych zajęć teoretycznych i praktycznych. Ich koszt to 2199 zł. Terminy oraz szczegóły oferty znaleźć można na stronie internetowej www.zbyszko.com. Pytania można kierować również mailowo do naszej redakcji  vstarspl@gmail.com.

Zimowe Warsztaty są ciekawą inicjatywą, która na pewno zainteresuje wielu najmłodszych, a rodzice w tym czasie nie muszą się martwić o swoje pociechy, ponieważ będą pod opieką organizatorów. Dzieci będą mogły spędzić czas nabierając doświadczenia w tworzeniu filmów na YouTube oraz spotkają się z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach, co w przyszłości może zaowocować współpracą, a kontakty w tej branży nie rzadko się przydają. Stosunkowo dość nowe medium, jakim jest YouTube może w przyszłości stać się doskonałym źródłem utrzymania waszych dzieci.

Nasz portal oferuję 10% zniżkę dla wszystkich, którzy w zgłoszeniu napiszą: VSTARSRANKING!plakat youtuberzy- nowy

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top