Ciekawostki

Zarabianie na trenowaniu Pokemonów?

Nowy sposób na biznes.

Nowy sposób na biznes.

Popularność aplikacji Pokemon GO w USA utrzymuje się na stabilnym poziomie od dnia premiery – według danych udostępnionych przez Onet.pl popularność ta spada, lecz nieznacznie, aktywność graczy również spada, lecz nie zanika. Dzięki walkom między poszczególnymi graczami, które mają zostać dodane do aplikacji gra zapewne znów posiądzie serca i telefony wielu ludzi.

W Europie apka miała premierę nieco później, także jej popularność nadal rośnie. A co gdyby tę popularność wykorzystać? Prócz tego, że gra wspomaga działanie selekcji naturalnej poprzez ułatwienie kierowcom rozjeżdżania mniej rozgarniętych jednostek społeczeństwa, może stanowić także źródło dochodu i to nie tylko dla twórców i oszustów, którzy żerują na tych bardziej naiwnych członkach naszej populacji.

Na kanał „Bez Kanału” wrzucony został początek „poradnika” jak zarobić na trenowaniu Pokemonów. Czwórka trenerów sprawdzi, czy inwestowanie w pułapki ma sens i czy da się zarobić na sprzedaży kont wypełnionymi Poksami z dobrymi statystykami.

Jesteście ciekawi jak to wyglądało? Sprawdźcie sami!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top