Ciekawostki

„Z Dupy” o współpracy vlogerów!

W ostatnim artykule dotyczącym Ravgora wspominałem o coraz częstszym nawiązywaniu współpracy pomiędzy Youtuberami. Pisałem też o tym, że współpraca może mieć różny charakter. I tak o to na kanale „Z Dupy” pojawił się kolejny filmik, w którym gościnnie wystąpili Wardęga, Martin Stankiewicz oraz Bilguun. Nie są to oczywiście pierwsza współpraca tych panów.

W filmie został między innymi poruszony (ciągle odgrzewany) temat Crocsów oraz Kobry i Tigera. Ale nie chodzi o sam film a o dyskusję, która pod nim wybuchła. Problem dotyczy właśnie gościnnego pojawiania się znanych postaci, z YouTube w produkcjach Człowieka Wargi. Jego widzowie zarzucają mu, że jego kanał zaczął przypominać maszynkę do nabijania subskrypcji.

 Na początku Z Dupy było lajtowe i szło się naprawdę pośmiać lecz teraz bardziej jest to nastawione na reklamowanie się z innymi znanymi youtuberami bo gdzie nie spojrzeć tam Człowiek Warga  sory zabrzmi to gimbusiarsko ale zero pasji tylko nabijanie liczby subskrypcji  – wypowiada się Sylwester

Fakt, w ciągu ostatniego tygodnia kanał „Z Dupy” pozyskał 12 tysięcy subskrypcji, a dziennie jest ich około 2 tysięcy. W ten sposób dorównuje, a nawet ciut przewyższa kanał Wardęgi. Biorąc jeszcze pod uwagę aspekt, że kanał „Wargi” istnieje stosunkowo krótko trzeba przyznać, że jest to sukces. Kto wie może za jakiś czas „Z Dupy” znajdzie się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kanałów w Polsce, zaraz obok Wardęgi, Niekrytego czy Reziego.

Sam Człowiek Warga, broni się przed atakami widzów. Nie widzi nic złego w tym, że ktoś chce dobrowolnie wziąć udział w jego filmie. I ja również jestem tego zdania, tu nikt z nikim nie walczy i chodzi o dobry fun, dostarczanie ludziom rozrywki. Jeśli dzięki temu pojawia się jeszcze możliwość wypromowania własnej osoby to, dlaczego z tego nie skorzystać? I nie bronię w tym momencie „Z Dupy”, bo przyznam szczerze, że nie jestem wielkim fanem. Chodzi o ogólne zasady kooperacji pomiędzy twórcami. Nie róbmy z telewizji z internetu.

boli dupa, że ktoś chce u mnie wystąpić i ma z tego frajdę?;-) tym YouTube różni się od TV – nie walczymy ze sobą jak banda popierdolonych korposzczurów tylko z miłą chęcią bierzemy udział w projektach innych; -) „ – odpowiedź „Z Dupy”

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top