Newsy

„Z dupy do ucha” krytykowane

Ravgor i Maciek z Dupy współpracują – co z tego wynikło? Kilka ciekawych filmów. Mimo, iż obaj YTberzy cieszą sie bardzo dużym uznaniem na polskiej Scenie, to jednak ostatni film spotkał się z falą krytyki.

W jednym z ostatnich artykułów podzieliłem YouTube na trzy części: let’s playerzy, vlogerzy oraz showmani. Ci ostatni bardzo często tworzą materiały razem z innymi showmanami, jak na przykład duet Wapniak&Ravgor lub Abstrachuje, którzy bardzo często na swoje materiały zapraszają innych twórców. Widzom bardzo podobają się takie połączenia, no bo co jest lepszego od zobaczenia swoich ulubionych twórców razem? Jednak czasem zdarza się, że materiał, który stworzą, nie przypadnie do gustu widzom.

Ravgor i z Dupy. Z Dupy i Ravgor. Co w ich materiale jest takiego złego? Wystarczy poczytać komentarze, w których aż roi się od stwierdzeń takich jak: „Teraz nie śmieszne, a głupie” czy „Żałosne„. Co prawda, jak możemy zobaczyć, to jest tylko niewielka część komentarzy, jednak ponad 10% łapek w dół pod filmikiem Ravgora nie jest czymś często spotykanym.

Zostawiam was sam na sam z tym materiałem, polecam zastanowić się nad treścią tego filmu. Mi się bardzo podobał, ale mam tylko nadzieję, że poza kamerom chłopaki wytłumaczyli wszystkim, że to tylko żart. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top