Newsy

YT podbija TV

Jak pisaliśmy niedawno, polska telewizja oswoiła się nieco z faktem, że coś takiego jak YouTube istnieje, a jego twórcy popularnością nie ustępują gwiazdom tradycyjnych mediów. Chyba nadchodzi moment, aby kontakty wyszły poza standardowe wywiady.

Pionierem staje Kotarski, który nota bene prowadził już w Fokus TV własny program poświęcony historii. Tamta seria objęła kilkanaście epizodów, ale tym razem zapowiada się jeszcze ciekawiej. Niedawno TVP2 wyemitowało pierwszy odcinek jego programu podróżniczo-dokumentalnego (którego nazwa na razie pozostaje tajemnicą), a na FB Radek zamieścił informację, że seria zagości w ramówce na stałe jesienią. Youtuber początkowo nie może liczyć na standardową dla swoich produkcji oglądalność, ponieważ stali widzowie nie przesiądą się przed telewizory, a pora emisji zapewne nie będzie zbyt przyjazna – dla przykładu premierowy odcinek został wyemitowany w Boże Ciało o godzinie 10. Jednak, ze swoimi kompetencjami i profesjonalizmem, Kotarski na pewno poradzi sobie świetnie.

Co ciekawe, była szansa na Taniec Z Gwiazdami z udziałem osoby związanej z YT. Mowa o Jakóbiaku, który twierdził na Snapchacie, że dostał taką propozycję, ale już wczoraj zamieścił informację (tym razem na Instagramie) o rezygnacji z tego pomysłu.

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top