Newsy

YouTuberzy na Woodstocku 2016 – konkurs!

Jedziecie na Woodstock? W tym roku, do korowodu rzeczy i osób wartych obejrzenia i posłuchania dołączą również polscy youtuberzy! Kto, gdzie i kiedy? Przekonajcie się!

Jedziecie na Woodstock? W tym roku, do korowodu rzeczy i osób wartych obejrzenia i posłuchania dołączą również polscy YouTuberzy! Kto, gdzie i kiedy? Przekonajcie się!

Na pewno będzie się działo! W świat poszła już oficjalna informacja, którą znaleźć można na facebookowym profilu Maćka Dąbrowskiego. Red Lipstick Monster, Izak, Gimper i sam Maciek, czyli Człowiek Warga, pojawią się w wiosce Play, gdzie przygotują dla uczestników festiwalu strefę zabaw, z którą związany jest konkurs – już teraz możecie pisać swoje propozycje atrakcji jakie, według Was, powinny znaleźć się w strefach vlogerów.

Tematem są „Klasyki polskiego Youtube’a”, takie jak Forfiter, Daj kamienia, Ale urwał, Jestem hardkorem, czy cokolwiek innego jeszcze pamiętacie. Wrzucajcie pod tym filmem swoje propozycje na atrakcje, które tematycznie nawiązują do jednej, bądź nawet wszystkich tych klasyk. Tor przeszkód z forfiterami? Ścianka wspinaczkowa po kablu od internetu? Niech wasza wyobraźnia zadziała! Pamiętajcie tylko, żeby pod każdym Waszym pomysłem wpisać ‪#‎playwoodstock‬ i ‪#‎playwarga‬ Najlepsze 3 pomysły zostaną komisyjnie wybrane 12 maja! Pomysł, który wygra – zostanie zrealizowany, a w nagrodę będzie między innymi możliwość prywatnego spotkania ze mną. Dwa pozostałe miejsca otrzymają smartfony i gadżety woodstockowe. Oprócz tego mamy do rozdania 5xsłuchawek creative wp-450 i 15xgłośników x-mini uno dla 20 innych, na pewno równie zajebistych pomysłów.

Jak myślicie – czy vlogerzy będą mile widziani w Kostrzynie? Bierzecie udział w konkursie? Komentujcie!

 

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top