Newsy

Youtube Meet Up 2014

„Meet-Up Polska” – ta nazwa dużo znaczy dla wielu osób. Spotkanie zogranizowane przez grupę YouTube’rów w sierpniu 2013 roku przyniosła wielki sukces. Teraz ta impreza powraca z potrojoną siłą!

26 lipca będzie pamiętnym dniem, w którym to internet, miejsce tętniące życiem, opustoszeje, aby Hala Stulecia we Wrocławiu wypełniła się ludźmi, których łączy wspólna pasja – Youtube. To już będzie druga edycja imprezy o której było tak głośno rok temu. Gdy widzieliśmy ile osób przybyło do Starej Zajezdni w Krakowie, aż kopara sama opadała. Setki ludzi w jednym miejscu, zabawiani przez czołowe postacie „internetów”: Reziego, Stu, Multiego oraz całej reszty ekipy. Nie dało się ukryć, iż impreza była w 100% udana.

Nadchodząca impreza przyniesie ze sobą wiele udogodnień. Po pierwsze, poszerzy się grono uczestników. Będzie można dostrzec osoby z Meet Up w 2013 roku, jak i strefę vlogową (GlamPaula, Maciecioszki, DGShow), Let’s Playerów (Kubson, Evarez, DeeJayPallaside) czy osoby nowe na scenie YouTube (Kaiko, Y, AjgorIgnacy). Rezi oraz Stu, czyli organizatorzy, wzięli pod uwagę także poszerzenie zasięgu, zapraszając na imprezę graczy w ostatnio najbardziej popularne gry, tj. Counter Strike: Global Offensive, Minecraft i League of Legends. Przewidziany także jest konkurs cosplay, co daje możliwość zabłyśnięcia się licznej grupie polskich cosplayerów.

To będzie bez wątpienia jedna z największych imprez tego roku. Z „fanowskiego” spotkania z widzami impreza przerodziła się w wielkiej skali wydarzenie, które pozwoli jeszcze bardziej ruszyć polską scenę gamingową do przodu. Cena biletu zaczyna sie od 30 złotych, więc lepiej się pospieszyć, poniważ będzie stopniowo wzrastała 🙂 Zachęcam wszystkich do przybycia.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top