Newsy

Rzut okiem za granice. Top 10 największych kanałów, część 1.

Myśleliście, że takie osobowości jak Rezi, Wardęga, czy chociażby Rock są jedyni w swoim rodzaju, niepowtarzalni i najlepsi? Otóż nie.  Moda na oglądanie YouTube nie kończy się przy granicach naszego kraju. Wręcz przeciwnie. W Anglii czy w Stanach Zjednoczonych taka rozrywka jest traktowana jeszcze bardziej poważniej niż u nas, twórcy kanałów zarabiają o wiele większe pieniądze, i co najważniejsze mają o wiele więcej fanów.  Przygotujcie się na prawdziwy atak subów i wyświetleń, po oto przed wami  pierwsza dziesiątka najpopularniejszych YouTuberów na świecie.

10. FunToyzCollector

Coś nietypowego na początek. FunToysCollector jest to kanał dla dzieci. Prowadząca nagrywa odcinki gdzie m.in recenzuję zestaw zabawek. Nic więcej na ten temat chyba nie trzeba dodawać.  Filmy z tego kanału są przeznaczone dla dzieci, których o dziwo jest bardzo dużo w internecie, o czym świadczy niesamowitą ilość subów FunToysCollector.

9.elrubiusOMG

Hiszpański zagrajmer, wyróżniający się swoją niesamowitą energią.  Tak jak większość kanałów o grach tak i ten nie ma filmiku będącego wyraźnym hitem. Raczej jego sława została budowana przez regularność i zaangażowanie.

8. Smosh

Duet kolegów, czyli Ian Hecox i Anthony Padilla są  prawdziwą potęgą na Tubie. Posiadają wiele kanałów, które zazwyczaj cieszą się zainteresowaniem ze strony milionów fanów. Ich główne miejsce przychodów, czyli Smosh, to komediowy kanał, gdzie para komików, czyli Ian i Anthony  odgrywa wyreżyserowane scenki komediowe. Największe brawa należą się Panom za ich kreatywność oraz profesjonalizm. Ich filmy przypominają bardziej dobre, wysokobudżetowe kino niż krótkie video na YouTube.

7. TheFineBros

Kanał dwójki braci, którzy udowadniają, że nie trzeba się drzeć się, przeklinać czy wyzywać by odnieść sukces w internecie. Najważniejszy jest pomysł. TheFineBros to prosty, a zarazem genialny kanał, gdyż nic innego w nim się za bardzo nie dzieje, oprócz…. reakcji. Otóż to.  Panowie zapraszają do swojego studio różne grupy wiekowe, które następnie poddane są pewnemu społecznemu eksperymentowi, polegającemu na zareagowanie na rzeczy związane najczęściej z popkulturą.  Największym smaczkiem jest abstrakcyjne dostosowywanie dzieł popkulturowych do danej grupy wiekowej.  Osoby starsze muszą np. zagrać w najnowsze GTA, a dzieci dla przykładu obsłużyć telefon z dawnych lat. Śmiech na sali.

6.TheDiamondMinecraft

Krótko i na temat. Minecraft.

 

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top