Felietony

You tube – you watch, you learn

Masz dosyć śmiesznych filmików z kotami? Drażni cię Youtube zasypany otwieraniem skrzynek w CS’ie? Vlogerki modowe przyprawiają cię o ból głowy? Chciałbyś w końcu udowodnić sam przed sobą, że czas na oglądaniu wideo w Internecie to nie zawsze czas stracony?

Świetnie się składa, ten artykuł jest dla Ciebie!

Dla fanów nauki i ciekawostek z dziedzin przeróżnych, a także dla tych, których nurtują niecodzienne pytania został stworzony kanał Uwaga! Naukowy Bełkot. Znaleźć można na nim naprawdę wiele informacji przydatnych i mniej przydatnych, ale zawsze ciekawych – np. wideo z eksperymentu o mierzeniu prędkości światła czekoladą czy zestawienia nieetycznych eksperymentów na ludziach.

A może jesteś typem majsterkowicza? W takim razie daj się porwać Abiemu, Sztabie, Primoszowi, Klamerowi i Arcziemu! Kanał 5 sposobów na…, jak sama nazwa wskazuje, pokazuje jak zrobić przeróżne rzeczy na 5 różnych sposobów. Od malowania ścian po potrawy z jabłek – na pewno nie będziecie zawiedzeni. Tylko uważajcie z bejcą.

Być może fascynuje Cię historia? Tutaj też nie pozostaniesz z niczym. Kanał Historia bez cenzury prowadzony przez Tomasza Okonia i Wojtka Drewniaka nie pozostawia suchej nitki na historycznych mitach. Nie ma tu zatajania niewygodnych faktów. Wszystko przedstawione jest z humorem, przekaz jest prosty, a często porusza kwestie, o których nikt by nawet nie pomyślał.

A może jesteś tegorocznym maturzystą i masz zaległości w lekturach? Nie bój nic, Mieciu z kanału mietczynski pomoże Ci ogarnąć i tę sprawę. Mam nadzieję. Robisz to na własną odpowiedzialność.

Ogarnąłeś już lektury, lecz matma wciąż leży? Spokojnie, z pomocą nadchodzi Matemaks! Nikt tak nie potrafi wytłumaczyć, o co chodzi z funkcją kwadratową, jak on. Korepetycje z Youtube? Tak, to możliwe!

A na koniec małe pytanie: czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak zrobić balon z papieru? Jeśli nie – koniecznie zajrzyj tutaj! Kacper Bending pokaże Ci jak nadmuchać papier! Przy okazji możesz również nauczyć się jak układać kostkę Rubika, tylko nie bądź zdziwiony jeśli się okaże, że chłopiec w wieku szkolnym jest bardziej uzdolniony manualnie od Ciebie 😉

Po obejrzeniu tylu mądrych nagrań spokojnie możesz sobie teraz pozwolić na małą dawkę Roja grającego w CS’a 🙂

Raissa

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top