Poznajmy

Wschodząca krytyczka mody, Adrianna Kępka, prowadząca kanał True Beauty is Internal

Trudno jest mi postawić się w roli osoby, która w przeciągu miesiąca zyskała opinię krytyka mody przy okazji wyznaczając trendy i zdobywając ponad 50 tysięcy subskrybentów. To musi być niesamowite.

Trudno jest mi postawić się w roli osoby, która w przeciągu miesiąca zyskała opinię krytyka mody przy okazji wyznaczając trendy i zdobywając ponad 50 tysięcy subskrybentów. To musi być niesamowite. Na jej kanale dowiesz się o wątpliwym stylu noszenia „włochatych paznokci”, nakładania na siebie zbyt małych ubrań czy sukienek odkrywających górną część pośladków, albo przechodzenia operacji plastycznych serwujących kobietom „kacze usta”. Jednocześnie natomiast pokazuje i tłumaczy jak umiejętnie, lecz zarazem ekstremalnie powiększyć swoje usta za pomocą zamiennika pomadki Kylie Jenner nie wychodząc przy tym karykaturalnie. Stara się, by podczas oglądania jej filmów widzki mogły poczuć się jak na kawce z przyjaciółką. Prowadzenie facebookowej grupy „Tęczowe Jednorożce Adrianny” zaś, pozwala każdej fance poznać swoją idolkę jeszcze bardziej niż mogłoby się to stać tylko przez oglądanie filmów takich jak Q&A czy Selfie TAG. Poznajmy więc Adriannę Kępkę prowadzącą kanał True Beauty is Internal, co można tłumaczyć jak: Prawdziwe Piękno jest W Środku.

„Jestem Adrianna, ku zdziwieniu wielu osób, mam 21 lat i od trzech miesięcy prowadzę kanał na YouTube. Gdy zaczęłam chodzić do liceum zainteresowałam się tematyką urody i pewnego wieczoru pomyślałam, że wpiszę w wyszukiwarkę „najlepszy tusz do rzęs” i odkryłam, że na Youtube istnieje też inny świat, a nie jedynie teledyski. Zakochałam się w tym świecie i zaczęłam marzyć, że ja też kiedyś będę Youtuberem. Przez pięć lat nie odważyłam się wyjść poza strefę marzeń, aż pewnego dnia powiedziałam sobie, że muszę to zrobić i zaczęłam zbierać na sprzęt. Początkowo chciałam prowadzić kanał po rosyjsku, ponieważ studiuję ten język, ale w końcu zdecydowałam, że będę mówiła po polsku i tak powstał kanał True Beauty is Internal. Na początku miał być to kanał o urodzie, ale z czasem odkryłam, że dużo lepiej czuję się rozśmieszając ludzi. Trudno mi mówić o mojej przyszłości w internecie, ponieważ internet jest nieprzewidywalny! Jeszcze kilka tygodni temu miałam 500 subskrybentów, a dziś jest ich ponad 45 tysięcy. Kto wie co stanie się za tydzień? Moją największą pasją, poza nagrywaniem filmów, jest czytanie książek. Jestem prawdziwym molem książkowym, a moja ulubiona książka to Wiedźmin i przeczytałam całą serię chyba z pięć razy.”

Zapraszamy do oglądania i subskrybowania!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top