Wywiady

Wracamy do wywiadów – Rozmowa z Ajgorem

Uroczysty powrót wywiadów na vStars.pl? Tak, razem z Krzysztofem planujemy przeprowadzać regularnie rozmowy z Waszymi ulubionymi twórcami internetowymi!
Zapraszam to przeczytania pierwszego wywiadu odnowionej serii. Kto został zasypany pytaniami?  Ajgor, znany vloger, który znalazł się niedawno na liście TOP 100 polskich YouTuberów, więc postanowiliśmy w prezencie zasypać go naszymi pytaniami.

Vstars.pl: W jednym z wywiadów mówiłeś o tym, że tworzysz własne teorie na różne tematy oraz pragniesz doświadczać życia. Nad czym obecnie zastanawia się Ajgor i co chce osiągnąć w życiu?

Ajgor Ignacy: Ignacy chce zrealizować plan taki jaki był od początku- nie być podporządkowanym jakiemuś szefowi (bo nie da rady, nie potrafi). Chce wyjechać kiedyś do Los Angeles, tak jak sobie zaplanował, i… i sobie tam żyć. Tworzyć filmy, nie wiem,  rozkręcać firmę z ciuchami, zrobić studio do nagrywek dla zajawkowiczów. Jeździć kabrioletem z papierosem w ręku, nagą kobieta w fotelu obok i z Led Zeppelinami w głośnikach.

Vstars.pl: Zapewne zdajesz sobie sprawę, że większość Twoich widzów to uczniowie gimnazjum. Ludzie podatni na wpływy osób znanych, rozpoznawalnych, którzy pragną wzorować się na swoich idolach.  Czy liczysz się z tym faktem, i udzielając odpowiedzi na przykład na ask.fm często „gryziesz się w język”?

Ajgor Ignacy: Po pierwsze to nie są sami gimnazjaliści. To taki głupi stereotyp wynikający z tego że tylko tacy ludzie są najbardziej aktywni pod filmami. Dostaję więcej prywatnych wiadomości od ludzi starszych lub w moim wieku, niż od tych wspomnianych gimnazjalistów. Mówię to co mi siedzi w głowie i co uważam za słuszne.

Vstars.pl: Kontynuując temat fanów, na swoim kanale masz już ponad 130 tysięcy subskrypcji. Czy masz już w głowie jakiś plan, aby tą liczbę powiększyć?

Ajgor Ignacy: Nie stawiam jakoś bardzo nacisku na liczbę subów w tym momencie. Bardziej na jakość i formę odcinków. Suby przyjdą same, gdy postawisz na to drugie.

Vstars.pl: Większość z nas pamięta zapewne moment, w którym zostałeś okradziony ze sprzętu. Był to powód sporej przerwy na Twoim kanale i wtedy z pomocną dłonią wyszli do Ciebie Abstrachuje. I tu rodzi się pytanie, czy byłbyś w stanie z taką samą inicjatywą wyjść do kogoś, kto padłby ofiarą podobnej kradzieży? Czy jest w Tobie empatia?

Ajgor Ignacy: Dobre pytanie. Myślę że jak większość ludzi pewnie nie, do momentu, aż sam tego nie doświadczyłem. W tym momencie jest to prawie jak mój obowiązek, ale kiedyś przyznaje się że mogłoby być inaczej.

Vstars.pl: Skoro mowa już o Abstrachuje, jak zaczęła się Twoja współpraca z nimi? Ma to jakiś związek ze wspomnianą pomocą? Jak się poznaliście?

Ajgor Ignacy: Czemu wszyscy o to pytają? 😀 No polubiliśmy się. Kiedyś zgadaliśmy się na jakąś wspólną scenkę i… tak jakoś zostało. A potem dopiero była kradzież i ich pomoc.

Vstars.pl: Masz 17 lat, jak wyglądają Twoje plany na przyszłość?

Ajgor Ignacy: Mieć tą swobodę żeby studiując nie bać się o dach na głową i dobrze żyć. Jest kilka planów- efekt wkrótce.

Vstars.pl: Twój sklep internetowy może pochwalić się okazała ilością projektów. Szykujesz coś dla fanów na nowy rok?

Ajgor Ignacy: Ten sklep to tylko dodatek dla widzów. Planuję coś bardziej… z pierdolnięciem.

Vstars.pl: Za chwilę sylwester, czas postanowień noworocznych. Jakie będzie Twoje postanowienie?

Ajgor Ignacy: Dla mnie jakiś sylwester nie jest powodem żeby akurat tego dnia robić sobie jakieś postanowienia. Każdy dzień jest dobry na postanowienia i wolę takie podejście. Na sylwestra jakoś specjalnie nic nie zaplanowałem jeśli chodzi i postanowienia 😀

Vstars.pl: Na sam koniec zadam pytanie, na które mało, kto chce odpowiadać. Ale czy za pomocą zarobków, z YouTube oraz sprzedaży odzieży możesz realizować swoje marzenia?

Ajgor Ignacy: Dlaczego każdy boi się tego pytania? To tak jakby zapytać czy masz dobre oceny w szkole. Tak. Zarobkami z youtube mogę sobie pomagać w realizacji jakiś zajawek. Nie jest to wystarczająco dużo, ale tak, bardzo pomaga.

I jak Wam się spodobał wywiad? Kto ma być następny, piszcie w komentarzach. 🙂

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top