Newsy

Dwa światy – Włodek Markowicz i jego melancholijny powrót

Czy Włodek Markowicz wraca na YouTube?

Content udostępniany przez autora jest dość rzadko. Można to tłumaczyć taką systematycznością prowadzenia działania, gdzie jeden twórca wrzuca trzy filmy dziennie, inny jeden tygodniowo. Tutaj jednak występuje dość duży odstęp czasowy pomiędzy obecną, a poprzednią aktywnością – 8 miesięcy.

Guess who's back w wykonaniu Włodka Markowicza

Włodek Markowicz – dla wielu dobrze znana postać vlogerska powiązana z Karolem Paciorkiem. Niegdyś tworzyli bardzo popularną i przemawiająca do ogromu publiczności wspólną serię Lekkostronniczy. Z wymienionej dwójki to ten drugi przejął wcześniej prowadzony kanał tzw. split upie duetu. Dziś Włodek pociesza oczy swoich widzów filmem „Dwa światy”. Po długiej przerwie wraca, pytanie: Czy na dobre?

Włodek Markowicz – kim jest ten inspirujący człowiek?

Tutaj śmiało możemy napisać, że „nie samym vlogiem żyje człowiek…”. Włodek Markowicz – również autor książki pt. „Kropki”:

Napisałem o rzeczach, o których sam chciałbym usłyszeć jeszcze kilka lat temu. Przeprowadzam czytelnika przez moją drogę ku dorosłości, pokorze i zrozumieniu. Odkrywam prawdziwe znaczenia bycia sobą, zdrowego egoizmu i fałszywego altruizmu. Wciąż uczę się mniej brać, a więcej dawać. Boli mnie ludzka krzywda, jaką sobie nieświadomie nawzajem wyrządzamy.

Ta osobowość internetowa jest dość charakterystyczna będąc jednocześnie nietypową. Obecnie istnieje garstka ludzi szukających znaczenia życia i wszelkich działań głębiej niż w tym, co widzimy. Jest to spowodowane oczywiście dynamiką codzienności, zabieganiem i zamartwianiem się wieloma sprawami zostawiając w umyśle wielu ludzi chaos. Na kanale Włodka jesteśmy w stanie zwolnić, zatrzymać się w miejscu i czasie. Znajdziemy tutaj różnorodne materiały kręcące się wokół gatunku vlog, wspomniany już rodzaj tego typu treści, czyli tematyka metafizyczna czy zwyczajne filmy ukazujące życie bohatera. Dla fanów technologii – także nie jest to miejsce ubogie w treści o tematyce w obrębie technikaliów.

Osobiste, wirtualne ukłony składam Tobie, Włodku, za głębsze podejście do całego uniwersum i jego praw.

Guess who’s back? – (prawie) jak JJayJoker?

Twórcy telewizyjni, jak i internetowi, rodzą się i często gasną jak światło w pokoju. Często wielu z nich wraca do tego pomieszczenia na chwilę, bo czegoś zapomnieli. Grono fanów oczekujących na powrót „Króla Internetu” JJayJokera doczekało się w końcu powtórnego nadejścia. YouTuber wrzucił kilka filmów na kanał i czar prysł – legenda YouTube ponownie odeszła z przyczyn nieznanych. Nie pojawił się żaden film wyjaśniający taki stan rzeczy. W komentarzach pod ostatnią produkcją nie zabraknie komentarzy typu „JJay znów ma katar, wróci za 3 lata”. Sytuacja w opinii publicznej podobna jest także dzisiaj. Włodek Markowicz i jego dzieło „Dwa światy” to miejsce, gdzie feedback widowni dzieli się na trzy kategorie:

  1. Do zobaczenia za osiem miesięcy
  2. Zjedz Snickersa, bo zaczynasz gwiazdożyć
  3. Obudźcie mnie, on wrócił

Content udostępniany przez autora jest dość rzadko. Można to tłumaczyć taką systematycznością prowadzenia działania, gdzie jeden twórca wrzuca trzy filmy dziennie, inny jeden tygodniowo. Tutaj jednak występuje dość duży odstęp czasowy pomiędzy obecną, a poprzednią aktywnością – 8 miesięcy. Mamy nadzieję, że końcowe słowa o regularności i powrocie są prawdziwe. Obyś, Włodku, mógł połączyć swój świat wewnętrzny i zewnętrzny, tego Ci życzymy. Liczymy na dalsze rozwijanie sceny YouTube w Polsce!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top