Poznajmy

Weronika Truszczyńska, czyli miłość do Szanghaju okiem kamery!

Zamknij oczy. Przenieś się na chwilę, chociaż wyobraźnią, do wielkiego, zatłoczonego miasta. Wylądowałeś na głównej ulicy, która daje się poznać jako bilet do wielkiego świata.

Zamknij oczy. Przenieś się na chwilę, chociaż wyobraźnią, do wielkiego, zatłoczonego miasta. Wylądowałeś na głównej ulicy, która daje się poznać jako bilet do wielkiego świata. Nie musisz wytężać słuchu, by usłyszeć stukot drewnianych pałeczek dobiegający z pobliskich restauracji. Oprócz pisku opon i warkotu silników, przedziera się pomiędzy drapaczami chmur i wielopoziomowymi wiaduktami rytm k-popu. Otaczają cię najbardziej znane marki, wielkoformatowe, świecące telebimy. I ta bliskość Korei, Japonii i innych państw azjatyckich o tak barwnej historii.

Otwórz oczy. Wejdź na kanał YouTube Weroniki Truszczyńskiej. To wszystko dzieje się naprawdę i jest barwnie opisywane we vlogach, prowadzonych przez osobę, która kocha Szanghaj. Weronika uznała, że to jest jej miejsce na ziemi. Rozmawiając ze mną powiedziała: „Mój przyjazd tutaj był trochę planem, a trochę przypadkiem. Planem bo gdy kilka lat temu znalazłam się pierwszy raz w Szanghaju, to miasto zachwyciło mnie na tyle, że chciałam tutaj zamieszkać, a przypadkiem bo przyjeżdżając tu w zeszłym roku myślałam o wielu rzeczach, ale na pewno nie o tym, że zostanę tutaj na stałe, ale nadarzyła się okazja i do Polski już nie wróciłam”.

Dwudziestojednolatka studiuje ekonomię, ale kręci ją blogowanie i nagrywanie filmów. O czym? O podróżach, jedzeniu, kulturze, języku czy ciekawych miejscach. Produkcje, które tworzy osiągają świetne wyniki, a kanał plasuje się na wysokiej pozycji rankingu dotyczącego przyrostu subskrypcji w określonym czasie. Co więcej, przekroczyła dziś barierę 30 tysięcy widzów! Gratulujemy, a czytelników zapraszamy do śledzenia jej Szanghajskiej przygody!

Dodaj komentarz

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 7 =


Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top