Newsy

Ważne pytanie: Liceum, czy technikum?

Egzaminy gimnazjalne już za trzecioklasistami. Wakacje na horyzoncie, ale przed przyszłymi absolwentami gimnazjum najważniejsza decyzja w ich życiu. Co wybrać? Liceum, technikum, a może zawodówka? Odpowiedzieć na to pytanie pomoże zainteresowanym maturzystka Olga z „Wobec obiektywu”. Wydawać by się mogło, że to prosta decyzja. Chcesz się krócej uczyć ,wybierasz liceum, wolisz dłużej to technikum. Jak się okazuje za i przeciw jednej jak i drugiej opcji jest znacznie więcej, a rady od doświadczonych ludzi są zawsze w cenie.

W tym temacie w komentarzach prócz widzów wypowiedzieli się również znani YouTuberzy, tacy jak Kuba Jankowski, który opowiedział się za technikum twierdząc, że po jego ukończeniu mamy jakieś perspektywy i możemy rozpocząć pracę. Głos zabrał i Jacek z CiętegoVlogu, absolwent technikum, którego zdaniem jest to zmarnowany rok, bo po ukończeniu zarówno jednej jak i drugiej szkoły trzeba iść na studia, jeżeli marzy się o odpowiednio wysokim stanowisku w firmie.

Rozważyć trzeba wszystkie kwestie i zgodnie z własnymi preferencjami wybrać to, co uważa się za słuszne. Dlatego życzymy otwartych umysłów i wyboru odpowiedniej opcji, tak by potem nikt nie żałował. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top