Newsy

Warga, Rezi i inni. Coraz częstsze epizody YouTuberów w telewizji.

Pewnie wiele osób słyszało, że Warga wystąpił po raz kolejny w telewizji, tym razem w śniadaniowym programie „Pytanie Na Śniadanie”.  Wydarzenie to jeszcze kilka miesięcy/ lat temu było by bardzo nietypowe zarówno dla świata telewizji jak i internetu. Dziś zapraszanie na większy ekran osób z  YouTube  staje się powoli   rutyną.   Mało kto się już wstydzi gościć na swoich kanapach, internetowych idoli nastolatków. Ba, jestem pewien, że wręcz namawiają na ich ewentualny występ, z tego względu, że „władcy” sieci stają się coraz bardziej znaczącą grupą społeczną.  Rezi, Lekko Stronniczy, Martin. Tych epizodów było naprawdę sporo, lecz nie każdy zasługuje na wspomnienie. W takim razie komu przypadnie ten zaszczyt?

 1.  Cyniczny Martin w Pytaniu Na Śniadanie

Przenieść internetowy humor na kanapy telewizyjne? Ta sztuka mogła udać się tylko Martinowi, który z wielkim luzem podszedł do wywiadu przeprowadzanego przez Tomasza Kamela.   Tematem przewodnim rozmowy był fenomen aktualnych gwiazd internetowych. Temat wydawał się chyba dość nudny dla Martina, który w dość ironiczny sposób odpowiadał na większość pytań. Zresztą zobaczcie sami jak ulubieniec młodzieży trolluje parę prezenterów.

https://youtu.be/7XAnpnnHRa8

2.  Kulturalny Rezi w Dzień Dobry TVN

Popularny Remek wstawił się w studiu telewizyjnym zaraz po swoim niecodziennym wyczynie, polegającym na przelanie dużej sumy na konto domu dziecka.  Cała rozmowa z jego udziałem przebiegała w miłej atmosferze, reporterzy byli autentycznie ciekawi jego fenomenu, a sam zainteresowany odpowiadał na ich pytania z dużą kulturą i subtelnością.

https://youtu.be/l9G26BGUOnU

 3. Warga show w dwóch konkurencyjnych stacjach

W przypadku Maćka mieliśmy do czynienia zarówno z  występem w TVP jak i TVN. Wszystko przebiegło oczywiście pomyślnie.  Oglądając Wargę na dużym ekranie dało się poczuć choć przez chwilę  klimat uwielbiany przez wielu nastolatków.  Mówią, że jest dziwny i używa zbyt dużo wulgaryzmów, a on swoją inteligencją przebija na głowę schematycznych pracowników telewizyjnych Brawo!

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top