Newsy

Wardęga z kolejnym hitem

W dzień Halloween (obrzęd Dziadów), czyli dziś, na Tubie możemy obejrzeć dziesiątki, a nawet i setki materiałów nagranych z tej okazji, w szczególności pranków. Sylwester Wardęga, który jest czołowym polskim oraz, ostatnimi czasy, międzynarodowym YouTuberem, nie przepuścił okazji do nagrania kolejnego hitu.

Ostatni sukces Sylwestra zapewnił mu nie tylko górowanie nad polską sceną, a także dostęp do międzynarodowej widowni, której przypadł do gustu. Liczby mówią tu same za siebie: niemalże 105 milionów wyświetleń oraz półtora miliona widzów więcej w ciągu niecałych dwóch miesięcy. Jest to przeogromny sukces, a także jeden z najszybszych przyrostów subskrybentów, ponieważ pierwszy milion wybił po około tygodniu od opublikowania filmu.

W ciągu doby nowy film Wardęgi obejrzały aż dwa miliony osób. Pod filmem są aż cztery tysiące łapek w dół i siedemdziesiąt tysięcy w górę, co daje około 5% „minusów”. Jest to bardzo dużo w porównaniu do wcześniejszych filmów, w których przy podobnej ilości łapek w górę jest około tysiąca-dwóch w dół. Sława, którą osiągnął dzięki poprzedniej produkcji,bardzo wpłynęła na przyrost „hejterów”.

Na kanale Sylwestra Halloweenowy film będzie sporym sukcesem, jednak można rzec, iż będzie miał się nijak do filmu z pająkiem, który to rozpędził jego kanał. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top