Newsy

Wardęga musi zapłacić karę!

Ponad rok temu Sylwester „Sebastian” Wardęga zamieścił na swoim kanale YouTube film, w którym „troluje” funkcjonariuszy policji używając podczas jazdy telefonu, telefonu ciasteczka.

Film przekroczył sześć milionów wyświetleń, i wywołał wśród widzów Wardęgi zagorzałą dyskusję w komentarzach dotyczącą tego czy był to dobry żart czy kiepska prowokacja, która miała na celu tylko i wyłącznie ośmieszyć naszych polskich funkcjonariuszy.

 

Wczoraj, na swoim facebooku Sylwester zamieścił informację o przegranej sprawie w sądzie. W rezultacie, Wardęga zmuszony jest do zapłacenia kary w wysokości 1500 zł. Sprawa dotyczyła dwóch scen z filmu, w których rzekomo specjalnie zatrzymywał Policjantów aby później zamieścić film w internecie. Najzabawniejsze są cytaty z rozprawy, między innymi:
„Obwiniony skończył rozmowę przez telefon i go zjadł.” – policjant (świadek)

Jak zaznacza Wardęga w swoim poście, protokolantka pękała ze śmiechu podczas oglądania materiału dowodowego, którym był właśnie film „Ciasteczkowy telefon”. To jeszcze jednak nie koniec kłopotów Sylwestra ponieważ ma się odbyć jeszcze jedna rozprawa dotycząca kolejnej sceny z tego filmu.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top