Newsy

Wapniak trenuje pod okiem Michała Wlazło

Wapniak nie ukrywał tego, że nie podoba mu się jego obecny styl życia. Niewysportowany i z lekką nadwagą Maciek postanowił wziąć się za siebie. W ten sposób rozpoczął realizację programu Man Up, w którym to z nieśmiałego, niewysportowanego chłopaka stanie się pewnym siebie mężczyzną!

Wapniak swój program rozpoczął 3 miesiące temu. Jego idea jest prosta: zdrowe odżywianie, trening, bezstresowa praca. Jak powiedział tak zrobił i robi dalej. Na jego kanale (link w opisie) możemy zobaczyć jego zmagania przede wszystkim z treningami na siłowni pod okiem trenera Pawła Juraszeka. Treningi jak to treningi – proste nie są. Jednak dąży do celu który sobie postawił.

W dniu wczorajszym wrzucił film z treningu z inną osobistością sportu – Michałem Wlazło. Michała możemy kojarzyć między innymi z filmów na kanale BJJB, w których to AdBuster uczęszczał na treningi. Wapniakowy trening zaczął się od Crossfitu – bardzo ciężkiego treningu polegającego na ciągłych, praktycznie nieprzerywalnych ćwiczeniach na różne partie ciała. Jak możemy zobaczyć na filmie, nie jest to prosty trening, jednakże skuteczny.

Z pewnością Wapniak będzie kontynuował swój trening, w przeciwieństwie do innego ucznia Michała. Życzę mu jak największych sukcesów, nigdy nie jest za późno na robienie postępów w swoim życiu 🙂

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top