Newsy

Wapniak gościnnie na kanale BartekUsa

BartekUsa, któremu największą ilość wyświetleń przyniosły pranki pt. „Komu chce pan zaimponować?” i „Co się wyprawia?”, zaprosił Wapniaka do swojego kolejnego wkrętu. Akcja najnowszego dowcipu o intrygującej nazwie „Sklep” miała miejsce o dziwo w… sklepie, w którym to chłopaki w przewrotny sposób doradzali przypadkowym kupującym. Najzabawniejsze akcje zostały nagrane i udostępnione widowni kanału BartekUsa.

Sam Maciej „Wapniak” Wapiński ostatnimi czasy nie próżnuje. Pojawia się coraz częściej i w coraz większej ilości produkcji. Od współpracy z kolegą Ravgorem czy Igrekiem do udziału w projekcie Man Up Polska!. Prócz tego prowadzi własną serię vlogów, w której udziela rad odnośnie podrywania, a w międzyczasie gościnnie występuje w filmiku u BartekUSA. Zastanawiającym jest fakt, skąd Maciej bierze na to wszystko czas. Niewątpliwie należy do grupy aktywnie udzielających się YouTuberów.

Na rodzimej scenie robi się coraz ciaśniej i by być rozpoznawalnym, trzeba jak najwięcej czasu poświęcać na udział w różnych inicjatywach. Subskrypcje, polubienia, udostępnienia to dla jednych zajawka, a dla innych powoli sposób na życie.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top