Newsy

Wakacje z YouTuberami!

Zaplanowanie atrakcji dla dziecka na wakacje to niełatwa sprawa. Ostatnimi czasy jednak coraz częściej pojawiają się firmy zajmujące się organizacją wolnego czasu najmłodszych. TubeHouse Mega Turnus jest opcją dla dzieci w wieku 9-18 lat. Gwoździem programu mają być spotkania z YouTuberami takimi jak Drollercaster, Kaiko i Sheo.

TubeHouse zaplanowało 4 turnusy każdy po 6 dni w terminach od 6 lipca do 30 sierpnia.  Impreza odbywać się będzie w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Rezerwacja miejsc już jest możliwa, a cena tego przedsięwzięcia to 1699 zł w cenie jest oczywiście wyżywienie, nocleg. Zgodnie z zapewnieniami organizatorów mają czekać tam takie aktywności jak: spływ tratwami, warsztaty paleontologiczne, paintball, podstawy survivalu, strzelanie z łuku, oraz wiele innych.

Najważniejszą częścią programu ma być nagranie i publikacja wspólnego filmu z YouTuberami. Realizatorzy zapewniają, że dzięki takiemu turnusowi dzieci poznają sposób na to by „wybić się na YouTube”. Liczymy, że akcja przyniesie pożądane efekty i oczywiście czekamy na jakieś nowe gwiazdy na scenie YouTube. Więcej informacji tutaj.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top