Newsy

VlogOjciec, czyli ognisko domowe w internecie

VlogOjciec święta

Filmy Patryka poświęcone są głównie rodzinie i wszystkim wydarzeniom z nią związanym. Znajdziemy tu mnóstwo ciepła i dobra, które można doświadczyć przy domowym ognisku.

Co sprawia, że dana treść jest dobra? Porządny montaż, profesjonalna jakość? Oczywiście, że tak, ale nie tylko. Pozostaje jeszcze kwestia charyzmy autora. Wszystko to i jeszcze więcej możemy znaleźć na kanale VlogOjciec, który mimo świetnych treści ma przeszło… 100 subskrypcji.

VlogOjciec – miejsce przyjazne rodzinie

Kanał jest prowadzony przez Patryka, który, jak sam napisał, wspaniale czuje się w roli ojca. Jego filmy poświęcone są głównie rodzinie i wszystkim wydarzeniom z nią związanym. Znajdziemy tu mnóstwo ciepła i dobra, które można doświadczyć przy domowym ognisku. Rodzina ta mieszka obecnie w Austrii, przez co filmy nabierają dodatkowego smaku. Głównym celem Patryka jest stworzenie w Polskim internecie miejsca, w którym każdy czułby się bezpiecznie. W rozmowie z sekretarzem redakcji –Ksawerym Tyzo – autor kanału VlogOjciec powiedział:

W naszych vlogach staramy się koncentrować na optymizmie i pozytywności, wśród tych wszystkich negatywnych rzeczy które nas w mediach przytłaczają.  

Myślę, że ujął w tych słowach cały charakter swoich filmów.

Szkodliwe kreskówki na YouTube

VlogOjciec skorelowany jest z twórczością pisaną i cześć materiałów jest też ujęta na blogu o takiej samej nazwie. Jeden z tematów wydaje się wyjątkowo ważny ze względu na swój wkład w kulturę polskiego YouTube. Jak wiadomo każde małe dziecko uwielbia bajki. Kiedyś można było oglądać tylko te kreskówki, które właśnie były puszczane w ramówce, a żeby obejrzeć swoją ulubioną trzeba było czekać na określoną godzinę. Nie wspominając już o czasach dobranocki. Dzisiaj można zaproponować swojemu dziecku filmy animowane w internecie, a na samym YouTube jest ich całkiem sporo. Patryk porusza jednak pewien problem, o istnieniu którego nawet nie zdajemy sobie sprawy, jeśli nie mamy dzieci. Istnieje zjawisko „przemiany” kreskówki w trakcie trwania, która sprawia, że dzieci się boją. Na kanale i blogu VlogOjciec poruszony jest temat bezpiecznych dla dzieci miejsc na YouTube, w których swobodnie można puścić dziecku bajkę.

Zadziwiający jest więc fakt, że mimo dobrej jakości filmów, pozytywnego przekazu i charyzmy Patryka, jego kanał zdobył zaledwie 100 subskrypcji. My ze swojej strony staramy się dbać o pozytywne treści, więc z całego serca polecamy kanał VlogOjciec.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top