Poznajmy

Jak zawiązać krawat? Zagadka rozwiązana – TheMan

TheMan

Raczej niewielu z nas, mężczyzn, było wychowywanych w duchu dworskiej Kindersztuby. A może warto przyswoić sobie parę cech, dzięki którym będziemy mogli bez wstydu pokazać się na bardziej oficjalnych imprezach?

Gdzie podziali się prawdziwi mężczyźni? To pytanie bardzo często pada z ust rozżalonych kobiet. Na szczęście nic straconego. Z pomocą przychodzi nam kanał traktujący o męskich sprawach, iście dżentelmeńskich. Panie i Panowie – oto TheMan.

TheMan – a po co mi to?

Gentlemanem nikt się nie rodzi. Trzeba to w sobie zaszczepić. Raczej niewielu z nas, mężczyzn, było wychowywanych w duchu dworskiej Kindersztuby. A może warto przyswoić sobie parę cech, dzięki którym będziemy mogli bez wstydu pokazać się na bardziej oficjalnych imprezach? W tym celu warto odwiedzić kanał TheMan. Co tam znajdziecie?

* Styl – nie tylko moda, ale generalnie porządny, męski, schludny wygląd
* Wizerunek – jak o siebie dbać, czyli jak golić zarost, jak dbać o włosy czy gdzie się golić, a gdzie nie
* Kobiety – jak poznawać dziewczyny i kobiety, jak sprawiać, aby były nami zainteresowane
* Fitness – podstawy dbania o tężyznę – każdy mężczyzna musi to robić mniej lub bardziej
* How to – jak wykonywać męskie obowiązki

Autor nauczy nas wielu, z pozoru nieistotnych, trików. A możecie mi wierzyć – kobiety kochają dbałość o najmniejsze szczegóły.

Co interesuje mężczyzn?

Choćbyśmy wypierali się najbardziej jak możemy, nie oszukamy nikogo. Panowie uwielbiają kobiety. A co jest ważne w poznawaniu płci pięknej? Odpowiednie pierwsze wrażenie. Autor uczy paru prostych zasad, dzięki którym wyjdziemy na facetów z klasą. Panie uwielbiają modę. Dobrze dobrane spinki czy odpowiednio długi krawat to połowa sukcesu. Serio. Poza tym, autor wspomina również co nieco o mowie ciała.

Tips & tricks

Życie mężczyzny bywa skomplikowane. Na szczęście istnieją proste sposoby na ułatwienie sobie codziennej egzystencji. Niektóre z nich znajdziecie oczywiście gdzie? Na TheMan. Nie masz pomysłu na wygodne noszenie swoich akcesoriów? Zastanawiasz się nad kupnem portfela bądź scyzoryka? Odwiedź ten kanał. Życie stanie się o wiele prostsze.

Gentlemanem może stać się każdy z nas. Wystarczy się trochę postarać. Jednak same chęci to nie wszystko. TheMan – małe rzeczy – duża różnica.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top