Newsy

Symulator YouTube

Myśleliście kiedyś o rozpoczęciu swojej przygody z YT, ale nie macie czasu, sprzętu lub jakieś inne przeszkody stają wam na drodze, może uda wam się to w się to w TubeTycoon czyli symulatorze YouTube.

TubeTycoon to polska gra dostępna na komputerach i urządzeniach z system Android, w której wcielasz się w rolę youtubera. Zaczynasz jak to zwykle bywa od kilkunastu wyświetleń na swoim vlogu czy gameplayu by w końcu twoje wyświetlenia były liczone w tysiącach a nawet milionach.

Żeby móc się rozwijać na YouTubie, trzeba zarabiać na swoich filmach, podobnie jest w TubeTycoon, zarobione dolary możesz wydać na nowe gry, nie można przecież grać w jedną przez cały czas. Bardzo fajnym elementem gry są randomowe hejty lub polecenia przez innych youtuberów, w stylu „Matt Olech polubił twój film. +25 widzów”.

youtyco

Gra ma spory potencjał zważając na cały czas rosnące zainteresowanie YouTubem, ale jak na razie jest mało rozbudowana, dlatego czekam na kolejne aktualizacje. Jeśli chcecie pobrać grę na kliknijcie w link poniżej. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.FullTeamStudio.TubeTycoon

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top