Newsy

Syberia 3 – premiera już niedługo! Powrót legendy w 3D

Syberia 3

Renderowane tła były, według wyjadaczy, czymś co nadawało tytułowi charakteru, a 3D zupełnie do niego nie pasuje.

Syberia. Każdemu komputerowemu maniakowi słowo to najpierw skojarzy się z godzinami spędzonymi przed ekranem. Później z nieco chłodnym obszarem znajdującym się w Rosji. W 2002 roku ta prosta gra typu „wskaż i kliknij” osiągnęła ogromną popularność, zbierając bardzo wysokie noty i na portalach zagranicznych, takich jak Gamezone, i na naszym rodzimym Gry Online. Tytuł po 13 latach wreszcie wchodzi w trzeci rozdział i tym razem pokaże nam uniwersum w 3D. Jesteście ciekawi czym będzie Syberia 3?

Jaka będzie Syberia 3?

Jak już wspominałam – jedną z największym rewelacji w grze będzie użycie grafiki 3D – zapomnijcie o renderowanych tłach. Teraz budynki będzie się dało zwiedzać! Na plus także wyjść ma poprawienie schematu rozgrywki. Tytuł zawierać będzie kolejne przygody Kate Walker, jednak fabuła ma być odrębna, zupełnie nowa.

Gra będzie wydana na PC, PlayStation 4, Xbox One , Nintendo Switch, a także urządzenia mobilne z Androidem i iOSem.

Kiedy premiera?

Już dwa miesiące minęły od oficjalnej zapowiedzi jaką cdp.pl zamieściło na YouTube. Komentarze pod filmem nie są jednak zbyt przychylne – gracze skarżą się na słabą grafikę, wręcz przeszkadza im brak klimatu pierwszej i drugiej części gry. Renderowane tła były, według wyjadaczy, czymś, co nadawało tytułowi charakteru, a 3D zupełnie do niego nie pasuje.

Z drugiej jednak strony gracze czekający od 13 lat na powrót legendy nie zwracają uwagi na graficzne poprawki i bardziej skupiają się na nowych wątkach fabularnych.

Oficjalna premiera gry będzie miała miejsce 20 kwietnia 2017 roku.
Wspomnienia wracają, prawda?

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top