Newsy

Akcja charytatywna Studio Tymbark, czyli „Daj coś od siebie!”

Studio Tymbark

Każdy może dać coś od siebie! Naprawdę nie trzeba wiele, by pomóc. Aby to zrobić, musicie poświęcić może 10, w porywach do 20 sekund. Pomożecie?

W dzisiejszych czasach, gdy większość z nas uczestniczy w wyścigu szczurów, myślimy tylko o sobie. Zapominamy o potrzebach osób, które miały mniej szczęścia niż my, przestajemy zwracać na nie uwagę. „Daj coś od siebie” to hasło przewodnie przyświecające ekipie Studio Tymbark, która zorganizowała wyjątkową akcję charytatywną. Wyjątkową, bo skłaniającą do tego, abyśmy właśnie otworzyli się na słabszych i solidarnie „dali coś od siebie”. Jak to zrobić? Przeczytajcie…

Studio Tymbark wykonywało małe, ale jednocześnie wielkie dobre uczynki

Marka Tymbark rzuciła twórcom wyzwanie – jeżeli przed kamerą wykonają po 25 dobrych uczynków, marka przekaże 25 tysięcy złotych na fundację Szlachetna Paczka. Youtuberzy połączyli siły: do Jasia Dąbrowskiego, Zuzanny Boruckiej i SKKF’a dołączyli: GlamPaula, Wielmożny Igor i Kiślu. Zuzia i Igor uszczęśliwiali mieszkańców Warszawy rozdając im pyszne pierniki. Jasiu i Kiślu postanowili wywołać uśmiech wśród przechodniów grając, śpiewając i tańcząc do świątecznych kolęd (są w tym nieźli, serio!). GlamPaula i SKKF z kolei, pomimo niesprzyjającej pogody, zadecydowali serdecznie przytulać się do napotkanych ludzi, a jako upominek rozdawali im poduszki Tymbarka. Na wykonanie zadania twórcy mieli zaledwie 100 minut, ale na szczęście, nie bez przeszkód, ale zdążyli.

W tak krótkim czasie youtuberzy, którzy wzięli udział w akcji, sprawili, że radość zawitała na twarzach niezliczonej ilości osób. Tym samym ekipa zagwarantowała podstawową kwotę 25 tyś. zł, którą Tymbark przekaże na Szlachetną Paczkę. Ale… teraz kolej na widzów – teraz to od Was wszystko zależy! Jeśli połączycie siły, możecie podwoić tę sumę i zrobić z niej aż 50 tysięcy zł! Koniecznie obejrzyjcie, jak wyglądało zadanie ekipy Studio Tymbark i zostawiajcie łapki w górę – każda pozytywna ocena filmu to krok przybliżający do kolejnych 25 000 zł dla Szlachetniej Paczki. Tymbark przekaże je, kiedy pod filmem uzbiera się 100 000 łapek. Każdy może dać coś od siebie! Naprawdę nie trzeba wiele, by pomóc. Aby to zrobić, musicie poświęcić może 10, w porywach do 20 sekund. Pomożecie? Bo ja już to zrobiłem.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top