Newsy

Jan Stosur i Krzysiek Golonka pokazują co można zrobić z piłką i fortepianem!

Stosur

Dwóch elegancko ubranych mężczyzn, instrument i sprzęt sportowy. Tylko tyle wystarczy, aby stworzyć klimatyczny klip oraz pokazać jak wiele można zyskać tworząc fuzję dwóch, pozornie zupełnie odrębnych dziedzin.

Co może powstać, kiedy wschodząca gwiazda muzyki i Mistrz Świata Trików Piłkarskich spotkają się razem? Nic. – pomyślicie. Przecież to dwa odrębne zainteresowania. Nie mają ze sobą nic wspólnego. Mylicie się. Czemu? Zaraz udowodnię. Zobaczcie co takiego stworzyli Krzysiek Golonka i Jan Stosur!

Stosur feat. Golonka

Pochodzący z Nowego Sącza Jan Stosur, młody piosenkarz i tekściarz „wymiatający” na fortepianie – już to robi niezłe wrażenie. Szczególnie teraz, kiedy wśród młodzieży ciężko znaleźć uzdolnionych muzyków. Do tego dokładamy Krzyśka Golonkę – finalistę Mam Talent!, człowieka zafascynowanego piłką i twórcę popularnego kanału YouTubowego. Co powstanie z takiego połączenia? Od razu nadmienię, że nie będzie to sama muzyka. Nie będzie to także kolejny film dotyczący sportu czy dziedzin pokrewnych. Przyszedł czas na coś innego, na związek delikatnych strun fortepianu ze zwykłą piłką do nogi. Przyszedł czas na…  trening z piłką nożną z fantastycznym podkładem fortepianowym!

Dwóch elegancko ubranych mężczyzn, instrument i sprzęt sportowy. Tylko tyle wystarczy, aby stworzyć klimatyczny klip oraz pokazać jak wiele można zyskać tworząc fuzję dwóch, pozornie zupełnie odrębnych dziedzin. Mimo tego, że partnerką Krzyśka nie jest kobieta – całości „tańca” nie można odmówić gracji. I nie jest to efekt montażu, a przynajmniej nie do końca. Efekt, można powiedzieć, jest bardzo ciekawy. Tonacja klipu, utrzymana w czerni i bieli nadaje mu powagi. Sprawia, że traktuje się go nie jak kolejny filmik wrzucony przez YouTubera, a jak coś, na co warto zwrócić uwagę.

Powiew świeżości

Wśród natłoku byle jakich tańców, twerku i coverowania tych samych utworów przez względnie przeciętne wokalistki, projekt Jana Stosura i Krzyśka wydaje się czymś zupełnie nowym. Ten trwający niecałe dwie minuty film ma szansę otworzyć drzwi dość ciekawemu projektowi, któremu i nasza ekipa i, mamy nadzieję, Wy drodzy czytelnicy, będziemy się uważnie przyglądali.

Jak myślicie – czy tego typu crossovery mają rację bytu, czy jest to już niepotrzebny misz-masz? Serdecznie zapraszam do obejrzenia filmu!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top