Newsy

Sprytna Babka w ciąży!

Sprytne Babki, w najnowszym odcinku, pokazały jak własnoręcznie zrobić biżuterię. Jednak, jak się okazało, to nie ozdoby stały się głównym tematem dyskusji. Wprawne oko widzów wyłapało zmianę w wyglądzie jednej z youtuberek. Posypała się lawina komentarzy: czy Marta jest w ciąży?

Sprytne Babki, w najnowszym odcinku, pokazały jak własnoręcznie zrobić biżuterię. Jednak, jak się okazało, to nie ozdoby stały się głównym tematem dyskusji. Wprawne oko widzów wyłapało zmianę w wyglądzie jednej z YouTuberek. Posypała się lawina komentarzy: czy Marta jest w ciąży?

Nie pierwszy raz Sprytne Babki wzbudzają sensację, w rekordowym czasie przekroczyły próg stu tysięcy subskrybentów, każdy kolejny odcinek odnosił sukces. Nie inaczej było z najnowszym, ale tym razem to nie patenty Babek wprowadziły tyle zamieszania – pojawiło się bowiem dużo komentarzy, że Marta jest w ciąży!

Autorki postanowiły odpowiedzieć. Pod filmem ukazał się oficjalny komunikat: Marta i Klamer spodziewają się drugiego dziecka!
Treść komentarza (pisownia oryginalna):

„Dziewczyny, bo widzimy, że Wam to spokoju nie daje 🙂 Tak, Marta jest w ciąży 🙂 Czeka na Klamera Juniora Drugiego 🙂 Plis o łapkę, aby wszyscy widzieli 🙂 „

Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Hugo

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top