Newsy

Spowiedź Jakóbiaka

Ostatnimi czasy wyciekła mała afera z Łukaszem Jakóbiakiem w roli głównej.  Popularny dziennikarz był oskarżony o promowanie kampanii prezydenckiej Bronisława Komorowskiego. Łukasz w swoim najnowszym filmiku odpiera wszystkie zarzuty, przedstawiając swoją wersję wydarzeń.

Na korzyść celebryty działają oświadczenia przedstawicieli partii Magdaleny Ogórek oraz Andrzeja Dudy, którzy potwierdzają zainteresowanie Łukasza wspomnianą dwójką.

„Sztab Andrzeja Dudy nigdy nie twierdził, że nie otrzymał zaproszenia od p. Jakóbiaka jak również nie odnosiliśmy się do tego na Twitterze”-  Paweł Szefernaker

„Otrzymaliśmy 3.04 zaproszenie dla M. Ogórek od @lukaszjakobiak . Wszelkie zarzuty o spreparowaniu maila przez Pana Łukasza są absurdalne„- Tomasz Kalita
Dodatkowo, główny bohater tego tekstu twierdzi, że teoria na temat jego byłej  pracy w kancelarii Prezydenta Polski jest śmieszna. Ciekawie ile w tej obszernej wypowiedzi Łukasza jest prawdą, a ile kłamstwem. Internauci  wyrobili już sobie na ten temat zdanie:
„Winny się tłumaczy”XdumelX
„Teraz próbujesz obrócić to w żart …Ale Pamiętaj Internet nie zapomina i nie wybacza”VerdeSpark
„Nieważne jak logiczne argumenty byś podał, internet i tak je obali”-Łopaciński Project
 Łukasz, oby to co mówisz było prawdą, bo pamiętaj…..INTERNET NIE WYBACZA!
Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top