Ciekawostki

Śledztwo vStars: Monia od AdBustera!

Monia, czyli życiowa partnerka AdBustera jest postacią tajemniczą. Marek (AdBuster) mimo licznych próśb widzów, nigdy nie pokazał jej w żadnym ze swoich filmików, ani w żadnej produkcji gościnnej.

AdBuster niejednokrotnie wspominał o tym, że Monia ceni sobie prywatność i nie chcę ujawniać swojej tożsamości na YouTube. Oczywiście paru widzów, którzy spotkali Marka z Monią wiedzą jak ona wygląda. O swojej historii z Monią AdBuster opowiadał, między innymi w programie „20m2 Łukasza” prowadzonym przez Łukasza Jakubiaka.

Mimo to wszystkie tajemnice na temat wyglądu Moni zostają rozwiane na kanale What4. W opisie pierwszego filmu czytamy: „Jedna wyspa, 4 znudzonych turystów. Subskrybuj What4 i nie przegap!
Już wkrótce ruszamy z pierwszym sezonem bezprecedensowego internetowego projektu!”. W filmach na kanale występuje Piotr Ogiński (Kocham Gotować) wraz ze swoją narzeczoną Magdą i AdBuster z Monią!

Akcja filmów na kanale What4 odbywa się w Tajlandii, którą YouTube’owe pary miały okazję odwiedzić na przełomie 2013/2014. Projekt mimo tak gwiazdorskiej obsady doczekał się bardzo niedużego rozgłosu, zbierając jedynie 24 tysiące subskrybentów i jedynie 3 tysiące fanów na profilu Facebook. Przechodząc jednak do meritum niżej prezentujemy film z udziałem Moni!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top