Newsy

Serafin startuje z nowym kanałem – Camshoty

Serafin

Wystarczy chwila, aby dostrzec, że wcale nie czujemy się jakbyśmy już to gdzieś widzieli. To wróży bardzo dobrze dla Camshotów.

Serafin, znany twórca internetowy, komentator filmików i sytuacji budzących różne emocje (często kończące jako viral) postanowił poszerzyć swoją działalność. Razem z Bartkiem Stańkowskim stworzyli Camshoty – kanał z krótkimi filmami o… no właśnie, o czym?

Serafin robi wielki krok naprzód

Serafin Pęzioł w nowym roku startuje z nowym kanałem. Jest to oczywiście start przemyślany – mamy gotowe logo, zarys tematyki i dwóch głównych bohaterów. Świeżutki kanał w mniej niż tydzień zdobył prawie 20 tysięcy subskrypcji. Camshoty zapowiadają się naprawdę nieźle. Biorąc pod uwagę wprawę YouTubera, który sam zgromadził prawie 700-tysięczną widownię, możemy spodziewać się dobrze realizowanego projektu. Jakość jest zadowalająca, a scenariusz zabawny. Wszystko powinno wskakiwać na coraz wyższy poziom, szczególnie, że już w pierwszym odcinku zauważamy współpracę z marką, a to przecież niesie ze sobą pieniądze na kolejne produkcje.

Ten format to nie kolejne Abstrachuje

Wielu mogłoby pomyśleć, że to nic innego jak kolejne „typowe sytuacje”, jakich na YouTube jest mnóstwo. Tego rodzaju filmów jest całkiem sporo na rozwiniętych kanałach, z dobrej jakości ustabilizowanym obrazem i całą ekipą aktorską. Jednak to wciąż tylko format i każdy ten sam temat może przedstawić inaczej – dopóki bawi i nie jest plagiatem, wszystko jest na swoim miejscu, prawda? Już to powinno wszystkich uspokoić, bo tu z pewnością nie będziemy mieli do czynienia z kopią materiałów Abstra, Beks, Szparagów czy Ekipy Malczyńskich. Wydawałoby się, że znany nam format, Serafin nieco zmienił i praktycznie rzecz biorąc stworzył nowy. W rozmowie z Ksawerym Tyzo YouTuber powiedział:

Pomysł na Camshoty narodził się pewnego wieczoru na domówce ze znajomymi. Bartka, z którym tworzę ten projekt, poznałem pod koniec roku 2016 i nasze umysły i poglądy tak się zgrały, że grzechem byłoby nie stworzyć czegoś razem. Usiedliśmy, napisaliśmy scenariusz i zaczęliśmy działać.

Już sam tytuł powyższego materiału wskazuje, że raczej będziemy mogli tu oglądać zabawne shorty. Pierwszy dodany filmik jest o taksówkarzach, w którym widzimy rozróżnienie ich na poszczególne typy – tak czy siak jest to coś nowego. Temat zaprezentowano w świeży sposób, przypominający trochę programy z TVN Turbo. Całość bardzo różni się od produkcji chłopaków z Abstrachuje. Przede wszystkim scenki są dłuższe, co daje nam więcej czasu na wczucie się w sytuację. Wystarczy chwila, aby dostrzec, że wcale nie czujemy się, jakbyśmy już to gdzieś widzieli.

Brand new duo wchodzi do gry

Bartek Stańkowski i Serafin Pęzioł to nowy duet na polskim YouTube, który może go lada moment podbić. Jak na razie jest dość przyjemnie i zabawnie, a przecież o to chodzi w kanałach rozrywkowych. Chłopaki są już w fazie produkcji kolejnego filmiku, więc pozostaje nam tylko czekać, aby przekonać się jak tak naprawdę będzie wyglądał ten kanał. „Krótkie filmy o” mogą tyczyć się wielu sytuacji i wybiegać poza schematyczne, znane nam typy. Zresztą, jak pisałam, już pierwszy film to robi. Trzymamy za nich kciuki, ponieważ dobrych materiałów nigdy dość.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top