Ciekawostki

Scheicht o polskich YouTuberach.

Kamil Scheicht, większości osób znany głównie z Vlogów pojawiających się na jego kanale. Kiedyś nagrywał również materiały z gier z gatunku horrorów.

Na jego kanale nie często pojawiają się nowe materiały, ostatni opublikowane miesiąc temu. Był on vlogiem połączonym z rozpakowywaniem drukarki, nic nadzwyczajnego. Generalnie jego filmy, nie są przepełnione ciekawym kontentem. Mimo wszystko ma on całkiem sporo widzów, co może dziwić.

Kamil Scheicht

Ale mało, kto pamięta jak w 2012 roku na YouTubie pojawił się film Kamila, w którym wypowiadał się o polskich gwiazdach YouTube. Chociaż jak patrzy się dwa lata wstecz to określenie gwiazdy nie do końca pasuje. Były to czasy, gdy nasz krajowy YouTube zalewała fala materiałów z gry Minecraft (pomijam fakt, że dalej tego jest wszędzie pełno). Oczywiście Kamil mało pochlebnie wyraża się o osobach nagrywających te filmiki. Dodatkowo Scheicht wspomina o np. Niekrytym, który jeszcze wtedy nie miał swojego pierwszego miliona subskrybentów. Warto wrócić do tego filmiku, i zobaczyć, że w sumie opinia ta jest dalej aktualna.

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top