Newsy

Satyrycy oglądają youtuberów!

Amerykański kanał TheFineBros zasłynął serią „React to…”. Formuła jest dość prosta. Zbieramy na przykład kilka dzieci w wieku 5-10 lat i każdemu z osobna dajemy zabawkę  sprzed dwóch dekad lub prezentujemy nagranie, które zyskało popularność w internecie i nagrywamy ich reakcje. Proste i chwytliwe, a kanał TheFineBros może się pochwalić ponad trzema miliardami wyświetleń.

Gazeta.pl skopiowała amerykańską formułę i stworzyła filmik: „Satyrycy oglądają youtuberów”. W programie wystąpili: Maria Czubaszek, Katarzyna Pakosińska, Tadeusz Drozda i Kabaret OTTO. Satyrykom zaprezentowano „Spiderman Gentelman” SAWardęgi, „Czego nie robić w PKP” od Abstrachuje i „Jedyny. Prawdziwy Kandydat Z DUPY” Człowieka Wargi. Zapraszamy do oglądania produkcji Gazety.pl:

Reakcje były bardzo podobne i wyraźnie pokazały różnicę wieku, jaka dzieli twórców programów na YouTube, a znanych satyryków. „Satyrycy oglądają youtuberów” zebrał niezbyt przychylne komentarze i otrzymał bardzo dużo łapek w dół. Miejmy nadzieję, że nie jest to jednorazowa akcja Gazety.pl i że jeszcze kiedyś będziemy mogli obejrzeć filmiki w tym stylu.

YouTuberzy szybko odpowiedzieli i na fanpage’u zDupy pojawił się komentarz w postaci filmiku.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top