Newsy

Ruszamy!

Witam Ciebie drogi czytelniku. To, co w tym momencie ukazało się Twoim oczom, to najprawdopodobniej jeden z pierwszych (jeśli nie pierwszy) serwisów internetowych traktujących o polskiej odsłonie popularnego portalu YouTube. W kilku zdaniach postaram się zaprezentować jego główne założenia.

Wypada jednak zacząć od krótkiej autoprezentacji. Nazywam się Piotr Zelek, w Internecie bardzo często działam pod pseudonimem „Celu” (nie, nie ma tam nigdzie literki „w”). W 2008 roku założyłem amatorską grupę filmowo-kabaretową AlterStatyw, której produkcje do tej pory publikowane są właśnie na łamach YouTube. Udało mi się podejmować współpracę z wieloma przedstawicielami polskiej sceny „YT” (wystarczy wymienić chociażby: AdBustera, Piotra Ogińskiego z „Kocham Gotować” czy ekipę tosiewytnie.pl), ale do drzwi z napisem „Mainstream” udało mi się zapukać tylko raz – dzięki parodii popularnego wówczas serialu „Trudne Sprawy”, która do tej pory zanotowała ponad pół miliona wyświetleń.

W międzyczasie publikowałem swoje teksty (felietony, artykuły, tłumaczenia newsów, reportaże) na łamach kilku serwisów sportowych oraz miejskich. Projekt „vstars.pl” będzie zatem próbą połączenia moich dwóch pasji w jedną całość – pisanie o polskim YT. Tak zwyczajnie, tak po prostu.

Na stronie będziecie mogli znaleźć najświeższe doniesienia z tego półświatka, felietony, ciekawostki czy wywiady ze znanymi polskimi twórcami. Z czasem powinno udać się uruchomić specjalny kanał YouTube, na którym będziemy publikować rozmaite tematyczne materiały wideo. Zapraszam oczywiście do polubienia naszego fanpage’a oraz do śledzenia kolejnych poczynań naszego skromnego (póki co!) serwisu.

Życzmy sobie nawzajem powodzenia i ruszajmy w ten „show business”!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top