Newsy

Rozmowa z Gimperem

Gracz, raper, a przede wszystkim YouTuber, którego popularność ciągle rośnie. Znany głównie z lets playów, ale i z zabawnych vlogów. Gimper posiada specyficzne, a nawet kontrowersyjne poczucie humoru, co nie przeszkodziło mu w zdobyciu popularności. Dlatego redakcja Vstars zadała mu kilka pytań.

 photo

Co z GimpSound (hip-hopowy projekt muzyczny Gimpera) , czy w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się jakiś produkcji ?

Niczego nie planowałem. Po sukcesie płyty (przez sukces rozumiem sprzedaż ponad moje oczekiwania) wróciłem sobie do tłuczenia filmów i póki co bardzo mocno się na tym skupiam – od października do stycznia urosłem ponad 5-krotnie (z 1,8mln wyświetleń miesięcznie na ponad 10mln), bardzo dużo czasu poświęcam na rozwój mojego kanału i póki co na tym chciałbym się skupić. Za jakiś czas pewnie znowu wpadnie mi zajawka na nawijanie i strzelę sobie kawałek czy dwa. A co dalej – zobaczymy.

Czy planujesz pójść na studia, zaocznie, dziennie?

Kiedyś więcej o tym myślałem, aktualnie rozważam dwie opcje – albo całkiem to olać, albo iść na zaoczne, by papierkiem dopełnić umiejętności, które i tak już mam. Gdybym kiedyś musiał szukać pracy, obok bogatego CV i masy doświadczenia w zawodzie, fajnie byłoby mieć też ukończony kierunek studiów, w którym szukałbym pracy i wyższe wykształcenie. Niby warto. Ale decyzji jeszcze nie podjąłem.

Zbliżają się wybory. Kto ma realne szanse na to, by zostać prezydentem naszego kraju?

Każdy, kogo pokażą w mediach i będzie w stanie przekonać ludzi do siebie. Ot, co.

Tworzyłeś filmiki z innymi YouTuberami. Czy w najbliższym czasie pojawią się jakieś projekty niezwiązane z grami, w których będziesz występował?

Pewnie tak. Ot, ostatnio nagrywaliśmy „wjazd na chatę” z Jackiem Gadzinowskim i wyszedł nam naprawdę fajny materiał, choć i tam nie brakło nawiązań do gier – strzelanie do siebie, slow-motion rodem z Max Payne’a i tak dalej. Sporą część mojego życia poświęcam na granie i o grach w dużej mierze jest mój kanał – ciężko się więc dziwić, że gros mojej działalności w kontekście współpracy z innymi YouTuberami jest powiązany z grami.

Wakacje coraz bliżej. Planujesz jakieś spotkania z fanami w najbliższych tygodniach?

Nie planuję, bo sam takowych nie organizuję – na ten moment organizacja eventu na 2-3 tysiące osób (a pewnie na odpowiednio wcześniej zapowiedziane spotkanie tyle osób by przyszło) leży poza moimi umiejętnościami. Dlatego bardzo pomaga mi tutaj współpraca z firmami – oni dostają trochę reklamy, a w zamian moi widzowie i ja mamy miejsce, by się ze sobą spotkać. Jeżeli coś uda mi się załatwić – na pewno poinformuję na kanale.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top