Newsy

Rojo sprzedaje zaciesz dzieciom z domów dziecka

W dniu 8 czerwca  w Tychach (dokładnie Cielmicach) miała miejsce charytatywna inicjatywa zorganizowana przez firmę RageFun. Akcja była skierowana do wychowanków domów dziecka.  Jednym ze współorganizatorów i sponsorem nagród dla dzieci był znany gracz i producent wielu gameplayów RojoV13.

Wydarzeniu towarzyszyła piękna pogoda i uśmiechy na twarzach maluchów jak i tych starszych podopiecznych. Główną atrakcją był splat master, czyli paintball dla niepełnoletnich, w którym stosuje się lżejsze i mniejsze kulki. Prócz tego chłopcy i dziewczynki mogli postrzelać z ASG, zagrać w piłkę nożną, poskakać na specjalnych trampolinach, jak i pooglądać pokazy straży pożarnej. Gier i zabaw było mnóstwo, każdy z ponad stu uczestników został obdarowany gadżetami i różnego rodzaju upominkami. Nie zabrakło również napojów, przekąsek jak i posiłku.

Tego typu „święta” powinny mieć miejsce jak najczęściej i w jak największej ilości miejsc. Tak by „zaciesz” nigdy nie znikał z twarzy najmłodszych. Bardzo cieszy fakt, że coraz więcej youtuberów angażuje się w takie projekty, oby tak dalej. Po więcej szczegółów zapraszam do obejrzenia relacji nagranej przez samego Roja.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top