Newsy

Rock pokazuje swój nowy dom!

Tuż po wjeździe do Izaka, to chyba najbardziej wyczekiwany „Wjazd na chatę”. W końcu zagościł na kanale Jacka Gadovskiego.

Tuż po wjeździe do Izaka, to chyba najbardziej wyczekiwany „Wjazd na chatę”. W końcu zagościł na kanale Jacka Gadovskiego.

W dziewięćdziesiątym szóstym odcinku „Wjazdu na chatę” mamy okazję zobaczyć, jak mieszka Remigiusz Maciaszek, czyli Rock. Jak wiemy, YouTuber niedawno przeprowadził się do swojego nowego domu, więc tym bardziej wszyscy czekali na to, by zobaczyć, jak teraz mieszka.

Głównym punktem programu była oczywiście piwnica, w której twórca spędza najwięcej czasu, gdyż urządził tam swoje małe studio nagraniowe. Nie zabrakło komputerów, monitorów, odpowiedniego siedzenia oraz oczywiście greenscreena, z użyciem którego nagrywa swoje filmy.

Rock zdradza także swoje plany na najbliższą przyszłość dotyczące urządzenia domu – przyznał, że uwielbia gotować i musi mieć swoją ładną deskę do krojenia, a także to, że niedługo planuje przenieść ze starego mieszkania książki i urządzić dużą biblioteczkę.

Cały Wjazd znajdziecie tutaj:

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top