Newsy

Robert Buczyński przyznaje się do matactw!

Minął już tydzień od momentu, w którym redakcja serwisu vStars.pl ujawniła prawdę na temat działalności Roberta Buczyńskiego z kanału Hi_5. Robert chciał brnąć w swoje kłamstwa, ale pod wpływem dobrych rad znajomych postanowił przyznać się do matactw i przekrętów.

Minął już tydzień od momentu, w którym redakcja serwisu vStars.pl ujawniła prawdę na temat działalności Roberta Buczyńskiego z kanału Hi_5. Od tego czasu powstało wiele filmów na jego temat, które obrodziły w dziesiątki tysięcy komentarzy internautów. Robert chciał brnąć w swoje kłamstwa, ale pod wpływem dobrych rad znajomych postanowił przyznać się do matactw i przekrętów. 

Film, w którym obnażał prawdę, oglądałem z zapartym tchem. Pod osłoną zachodzącego słońca Buczyński przyznał się do wszystkich zarzutów, które jego widzowie postawili mu po zapoznaniu się z naszym materiałem dowodowym. Ewidentnie kontrolę nad tym materiałem przejęło sumienie, którego wreszcie zaczął słuchać. Bariera ekranu jest czymś, za czym szczerze nie przepadam. Gdybym mógł, przybiłbym Robertowi pionę oraz pogratulowałbym przejścia na dobrą stronę mocy. Oczywiście… wielka szkoda, że głos wewnętrzny przemówił do niego dopiero teraz. Ale z dwojga złego, lepiej późno niż wcale.

Jego najnowszy materiał, w którym stopniowo przyznawał się do popełnionej hucpy, był straszliwie rozwlekły. Twórca kanału Hi_5 co rusz gubił się, tracił wątek. Ale był szczery. Czuć to było w drżeniu jego głosu oraz w sposobie gestykulacji. Dał upust prawdzie. A to chyba ewenement na tle twórczości Roberta. Chłopak powiedział o Bogu, o swoich refleksjach. Przeprosił. Pokazał się ze strony człowieka z krwi i kości.

Dziękujemy Ci za to. Będziemy śledzić twoje następne serie. Wierzymy, że te będą produkowane w zgodzie z prawdą.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top