Newsy

ŚmiechawaTV obroniła tytuł żeglarskiego Mistrza Polski!

Regaty YouTuberów

„Trzeci raz bierzemy udział w regatach i drugi raz stajemy na najwyższym podium, kolekcja Pucharów się powiększa. Bardzo cieszymy z obecności na tych zawodach, panuje tu fantastyczna atmosfera i z pewnością nie zabraknie nas tu również za rok!”

13 maja odbyła się trzecia odsłona Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów. Działo się wiele, tak jak w poprzednich latach, ale to tę edycję zaszczyciło swoją obecnością najwięcej twórców. Zobaczcie, jak wyglądały Regaty YouTuberów 2017!

Jedyny sportowy event z myślą o YouTube

Wielki wodny wyścig, w którym biorą udział sami youtuberzy? Nie ma drugiego takiego wydarzenia! Tę okazję mają oni tylko raz do roku i całe szczęście starają się ją wykorzystać. Tym razem padł przewidywany rekord frekwencji – 50 przybyłych gości to prawie tyle, co w dwóch poprzednich edycjach razem wziętych! Sportowa rywalizacja, wspaniała atmosfera oraz doskonały sposób na promowanie Mazur i samego żeglarstwa – brzmi dobrze, a w praktyce jest jeszcze lepsze, dlatego też wielu twórców już zapowiada swój przyjazd w przyszłym roku.

Regaty YouTuberów podsumował organizator Bartosz Milewski ze szkoły żeglarskiej Róża Wiatrów:

W trzeciej edycji udało nam się doprowadzić już prawie wszystko do perfekcji. Dlatego też bardzo cieszę się z tak licznego udziału twórców. Z jednej strony wiele załóg, które uczestniczą w zawodach od pierwszej edycji, ale również sporo nowych twarzy. To dla nas ogromna satysfakcja i motywacja do dalszej pracy. W zasadzie można powiedzieć, że w momencie zakończenia tegorocznej edycji już rozpoczynamy pracę nad kolejną.

Regaty YouTuberów

Regaty YouTuberów

Regaty YouTuberów

Podwójne mistrzostwo

Cyber Śmiechawa to załoga Szwagra i Cyber Mariana. Szwagier (ubiegłoroczny zwycięzca) twardo postanowił bronić tytułu. Udało mu się to, choć nie było łatwo. Mistrzowskiej załodze po piętach deptała ekipa „5 sposobów na…”, która w klasyfikacji generalnej uzbierała taką samą liczbę punktów, jednakże zajęcie wyższego miejsca w biegu finałowym zapewniło Szwagrom i Marianowi pierwszeństwo na podium. Puchar Róży Wiatrów i złote medale trafiły po raz drugi z rzędu w te same ręce. Na drugim miejscu na mecie zameldowała się ekipa Beks z Madeline Gavi, a tuż za nimi Rojo, Izak i Człowiek Warga.

W drugim finałowym biegu trzecie miejsce ponownie zajęła załoga Easy Peasy z Rojem na czele i to właśnie oni zdobyli brązowy medal, a więc tytuł drugiego Wicemistrza Polski. Drudzy na mecie pojawili się Magik Y, Walenie, Sadam, Rudy Człowiek i Dominik Szarek, dzięki czemu awansowali i finalnie uplasowali się na czwartym miejscu.

Trzeci raz bierzemy udział w regatach i drugi raz stajemy na najwyższym podium, kolekcja Pucharów się powiększa. Bardzo cieszymy z obecności na tych zawodach, panuje tu fantastyczna atmosfera i z pewnością nie zabraknie nas tu również za rok!

– powiedział Szwagier po ceremonii wręczenia nagród.

Regaty YouTuberów

Regaty YouTuberów

Regaty YouTuberów charytatywnie – superlatyw ciąg dalszy

Róża Wiatrów, będąca organizatorem wydarzenia, wspólnie z charytatywni.allegro.pl już po raz drugi zorganizowała akcję społeczną #dajzsiebiewiecej. W jej ramach youtuberzy przekazywali fanty, które wkrótce zostaną wystawione na aukcje. Uzbierane środki zostaną w całości przekazane na leczenie Boguszka – bliskiego przyjaciela twórców z kanału ŚmiechawaTV. Wylicytować można będzie m.in. nagrody za Mistrzostwo Regat od Szwagrów i Mariana, tygodniowy rejs po Mazurach przekazany przez chłopaków z „5 sposobów na…”, obraz Magdy Gawęckiej, zegarki od Jcoba, klaps filmowy od EMCE□ i wiele innych przedmiotów.
Wypatrujcie i polujcie, bo warto pomagać!

Regaty YouTuberów

Regaty YouTuberów

Regaty YouTuberów

Pełna lista uczestników:
5 sposobów na, Kuzyn Hindus, Letni Chamski Podryw, Magik Y, Walenie, Dominik Szarek, Sadam, Rudy Człowiek, Szwagier, Cyber Marian, Rojo, Izak, Z Dupy, Beksy, Madeline Gavi, Czokled, SMAV, Pan Skrobski, Danceconnectspeople, Alien, Dev, Pan Kubaka, Skyen, Luure, Astrofaza, Czas Gentlemanów, EMCE□, Jcob, Sou Shibo, CTSG, Gimper, Ewelina Orzegowska i Kolega Ignacy.

O Róży Wiatrów:
Róża Wiatrów jest największą w Polsce szkołą żeglarską. Organizuje rejsy żeglarskie – morskie i śródlądowe, oraz prowadzi szkolenia na stopnie żeglarskie i motorowodne. Ośrodek i port Róży Wiatrów znajduje się na Mazurach nad jeziorem Święcajty.

Sponsorem głównym wydarzenia jest marka Perrier.

Partnerzy wydarzenia: Akademia Leona Koźmińskiego, Santander Universidades, Somersby, Granna, GoPro
Partnerzy merytoryczni: Talent Media oraz Brand24
Patroni medialni: 4FUN, Czwórka, TubeNews, Żagle, APYnews.pl, yt360.pl oraz vstars.pl

Za organizację wydarzenia odpowiedzialna jest agencja eventowa LocoLoop Group

Regaty YouTuberów

Kolejne Regaty YouTuberów już w przyszłym roku!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top