Ciekawostki

Ravgor współpracuje z Krzysztofem Golonką?

Coraz częściej polscy YouTuberzy decydują się na wzajemną współpracę. Z różnymi efektami, ale sama inicjatywa jest zacna i ma sens. Taka współpraca przujmuje różny charakter, od wspólnych gamepleyów (tak jak RockAlone i Rojo) przez wspólne akcje charytatywne aż po wspólne filmy (Abstrachuje.TV i Szparagi).

Ravgor też nie jest debiutantem, jeśli chodzi o współpracę, w jego filmach pojawiali się na przykład Sadam czy Wapniak. 2 dni temu na jego kanale pojawił się odcinek, w którym iluzjonista z kanału „Magia Y” miał nauczyć Ravgora  sztuczki z kartami. Wyszło ciut inaczej, ale żeby nie robić spojlera sprawdźcie to sami.

Wczoraj natomiast Ravgor na swoim facebooku udostępnił zdjęcie, na którym stoi razem z Krzysztofem Golonką. Krzychu ma swój kanał (TRENUJ Z KRZYCHEM), na którym pokazuje różne triki związane z piłką nożną. Jak można przeczytać na jego facebookowym fanpejdżu chce „rozkręcić Polskę na sportowo!”. Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się jakiejś ciekawej kooperacji tych dwóch YouTuberów? Myślę, że na pewno w projekt mogą być zaangażowani przypadkowi przechodnie oraz piłka. Ale to wszystko to tylko domysły, a czas pokaże, co z tego będzie. Jestem przekonany, że z takiego połączenia może wyniknąć tylko coś interesującego.

Premiera produkcji – jak mówi sam Ravgor – powinna mieć miejsce we wtorek. W poniedziałek z kolei spodziewana jest publikacja krótkiego zwiastuna omawianej kolaboracji.

Kanał TRENUJ Z KRZYCHEM : https://www.youtube.com/ClydeFreestyle

Kanał RavgorTV : https://www.youtube.com/RavgorTV

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top