Newsy

Ranking polskich youtuberów już na vStars.pl!

Kto zagraża pierwszej trójce polskiego YouTube pod względem liczby subskrypcji? Kto najszybciej pnie się w górę pod tym względem, mając na uwadze przyrost za dzień, tydzień lub miesiąc? Na którym miejscu w Polsce jest Twój kanał? Na te pytania doskonale odpowiada autorski ranking polskiej sceny YouTube, który już zagościł na stałe w serwisie vStars.pl!

Ranking vStars.pl

Ranking dostępny jest pod TYM adresem (również z wysokości górnego menu strony). Przejrzysta tabelka ukazuje nam: pozycję danego kanału w Polsce, jego nazwę, avatar, ilość subskrybentów, liczbę wyświetleń, przyrosty subskrypcji (dzienny, tygodniowy i miesięczny) oraz odnośnik do kanału.

Po kliknięciu w nazwę wybranego kanału zostajemy odesłani do podstrony zawierającej szczegółowe informacje o nim, a mianowicie: avatar, nazwę, pozycję w rankingu PL, liczbę wyświetleń filmów, liczbę wyświetleń na subskrybenta oraz ostatni film wgrany na danym profilu. Pod spodem umieszczono wykres ilustrujący zmiany w liczbie subskrypcji na kanale.

Podstrona o kanale

W rankingu pod uwagę brane są tylko i wyłącznie kanały, które przekroczyły granicę 1000 subskrybentów. Jeżeli Twojego (lub Twojego ulubionego autora) kanału brakuje na liście, to wystarczy wpisać jego adres w polu „Sprawdź” — nasz system sprawdzi, czy dany kanał jest umieszczony w rankingu i jeżeli tak nie jest, to automatycznie doda go do tabeli. Dodajmy, że kanał MUSI być osadzony w Polsce.

A Twój kanał? Na którym jest miejscu w naszym kraju?

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top