Newsy

Przez Świat Na Fazie – nowa seria z Afryki!

Przez Świat Na Fazie

Przez Świat Na Fazie to jeden z najlepszych kanałów o tematyce podróżniczej na polskim YouTube. Aż dziwi fakt, że tak mało, bo zaledwie ok. 175 tys. widzów postanowiło zasubskrybować ten kanał.

Dawid Fazowski znany szerzej jako Faza, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów na polskiej scenie, a jego materiały wyróżniają się wśród produkcji innych twórców. Dawid od 2014 roku prowadzi swój kanał – Przez Świat Na Fazie – na łamach którego publikuje filmy ze swoich podróży. Cel pierwszej wyprawy, planowanej jeszcze w 2013 roku a zrealizowanej rok później, był prosty: napić się wódki z pingwinami! Choć te sympatyczne nieloty nie były zainteresowane tym trunkiem, to jednak marzenie Dawida o wyprawie na Antarktykę, zostało spełnione.

Przez Świat Na Fazie – dosłownie!

Faza dotychczas opublikował na swoim kanale nieco ponad pięćdziesiąt filmów, które obejrzane zostały ponad szesnaście milionów razy. To najlepszy dowód na to, że ludzie interesują się tego typu podróżniczymi filmami – swoją drogą, nie ma się przecież co dziwić, nie każdy ma możliwość zwiedzać świat – a Dawid, dostarcza ciekawe materiały z wielu zakątków globu. Na jego kanale można obejrzeć obecnie trzy serie. Jedna z Ameryki Południowej, a druga z Azji. Seria trzecia to początek nowej przygody.

Faza w Afryce

Trzecia seria, która została zapoczątkowana trailerem opublikowanym 22 stycznia br. to od dawna zapowiadana wyprawa do Afryki. Już 29 stycznia ukazał się pierwszy, ponad osiemnastominutowy odcinek ukazujący wyjazd Fazowskiego, na Czarny Ląd. Film zaczął się standardowo – w Żorach, miejscu zamieszkania Dawida. Potem akcja przeniosła się do Warszawy, a autor opowiadał o planach podróży, a także zaprezentował przedmioty, które zabierze ze sobą. Po wylądowaniu na lotnisku w Kapsztadzie, kolejny raz Dawid Fazowski postanowił napić się przezroczystego alkoholu z zamieszkującymi tamtejsze plaże pingwinami (pingwiny przylądkowe).

Przez Świat Na Fazie to jeden z najlepszych kanałów o tematyce podróżniczej na polskim YouTube. Aż dziwi fakt, że tak mało (zaledwie 175 tysięcy) ludzi postanowiło zasubskrybować ten kanał. Oczywiście, ilość jest w tym przypadku względna – co nie zmienia faktu, że rozrywka i ciekawe informacje dostarczane przez Dawida Fazowskiego stanowią ciekawą odskocznię od popularnych let’s playów i vlogów.

Przygoda dla każdego!

Na koniec warto wspomnieć, że Faza to nie tylko kanał na YouTube. Dawid prowadzi również własnego bloga, na którym co jakiś czas opisuje swoje przygody. Coraz bardziej popularny staje się również jego profil na Instagramie. Przy niespełna stu postach posiada on ponad 12 tysięcy obserwujących. Ostatnio, coraz częściej publikuje tam zdjęcia z dalekiej Afryki, które przedstawiają trudne życie zwykłych ludzi, egzotyczne zwierzęta oraz ciekawe widoki.

Faza i pingwiny

Warto wspomnieć również o tym, że obecna seria z Afryki wzbogacona zostanie o napisy w języku angielskim tak, aby obcokrajowcy wspólnie z nami mogli przeżywać przygody Fazowskiego. Dawid niejednokrotnie wspominał w swoich odcinkach, że spotyka go niewiarygodne szczęście, choć czasami znajduje się w sytuacjach bez wyjścia. Życzymy mu więc, aby kolejne jego wyprawy były dla niego zarówno fascynujące, jak i bogate w nowe doświadczenia.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top