Przegląd komentarzy

Przegląd komentarzy: Korwin w programie „Duży w Maluchu”

Seria „Duży w maluchu” budzi zarówno pozytywne jak i negatywne emocje. Niemniej jednak trzeba przyznać, że pomysł jest ciekawy i na pewno powinien być kontynuowany.

W jednym z ostatnich odcinków zagościła bardzo barwna postać, a mianowicie sam Janusz Korwin-Mikke. Nie od dziś wiadomo, że gdzie się nie pojawi tam pozostawia masę kontrowersji, głównie z uwagi na swoje poglądy polityczne, religijne oraz życiowe. Postanowiłem przyjrzeć się wypowiedzią internautów pod filmem z Korwinem.


Nie ma to jak podnoszenie klapsa do rangi ciosu w twarz/bicia 😛 

GreEy


Ale on pierdoli ło jezu… On żyje w innych czasach… Ale się tu zbłaźnił… Jeszcze z tymi piosenkarkami…. Wychodzi w sumie na to, że Mikke nie odróżnia zarówno prawdy od kłamstwa jak i sprawiedliwości od niesprawiedliwości itd. On się w tym wywiadzie gubi w zeznaniach, a wy go chcecie dopuścić do władzy… Boże…

XAD222


Ten dylemat…łapa w górę za słowa JKM czy łapa w dół za prowadzącego?

Sawyer2301


No ten gośc jest niepoważny 2:42
Żeby mówić do JKM że powinien jechać bardziej po lewej… no bądź poważni ja was proszę.

Daniel .Tomala


JKM to jedyny polityk, któremu ludzie z ulicy wołają dzień dobry 😉

Rozq


co za gówniany odcinek, korwina tylko chcial zlapac na czyms

Bartexp1991


Rozumiem, że w rozmowach czasami trzeba stanąć w opozycji aby gość argumentował swoje poglądy i wywiad był ciekawszy. Natomiast ten przypadek jest inny – prowadzący DEBIL.

shook12122


Strasznie słabe to było. Prowadzący może niech nie zaprasza polityków tylko gwiazdy z pudelka to wtedy może ten program trafi w właściwy sobie target.

Rafał Zaprzaniec


Kim jest ten Filip Nowobilski? Niedoszły dziennikarz? Syn Bogatej Rybki? Resortowe dziecko? Dziennikarz z niego żaden, kompletny brak przygotowania obiektywizmu zero…. Marcin Osadowski przy nim to złoto…. W głowie się nie mieści skąd ten hajs na kamerę dwóch operatorów Knapika jeszcze goście swoją działke dostają. Tak czy inaczej Gościu nie warty subskrypcji. Nic dziwnego, że ludzie pokroju VlogMateusz oglądają takie gnioty…. Pożyteczni idioci…..

Ronald Jankowski


Chłopie zmień podejście do gościa zapraszanego i bądz obiektywny bo w wywiadzie wyrażasz swój własny pogląd a tego nie powinno być.Widz sam ma sobie wyrobić zdanie.

Volenti Non Fit Iniuria


Szczerze mówiąc, wręcz niemożliwe jest znalezienie pozytywnych wypowiedzi na temat prowadzącego. Internetowi zwolennicy Korwina bronią oczywiście swojego idola. Na koniec pragnę zaznaczyć, że wszystkie wypowiedzi zostały tutaj umieszczone w niezmienionej formie.

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top