Newsy

Program Włodka robi furorę

 Po rozpadzie LS’a internauci nie dawali za dużych szans Włodkowi. Typowali natomiast że to nowe show Karola odniesie większy sukces. Nic bardziej mylnego.  To Włodek podbija aktualnie internety. Mało kto się spodziewał, że Markowicz jest w stanie zrobić tak świetny program jakim jest Flashback.  A jednak….

Kilka tygodni temu pisaliśmy o starcie nowego kanału Włodka. Początkowo bohater tego tekstu wcielił się w role muzyka, a dokładniej pianisty. Nikogo ten pomysł nie urzekł. Inaczej sprawa ma się z Flashbackiem, który robi prawdziwą furorę w sieci.  Każdy kolejny odcinek ogląda coraz większa liczba osób, a to za sprawą prowadzącego, który wyraźnie odżył po zakończeniu współpracy z Karolem.   Swoje robią też świetne pomysły na odcinki.  Starsi widzowie mogą sobie przypomnieć czasy Windowsa 98 lub starego internetu, natomiast młodsi mają możliwość odtworzenia sobie ominiętych przez siebie  lat.

Internauci chyba nigdy nie byli tak zgodni, bowiem wspomniany wcześniej program zbiera świetnie opinie.  Użytkownicy doceniają pasję i zaangażowanie bohatera tego tekstu. Trudno im się dziwić. Włodek ma wenę, i to widać.  Jak zawsze czekamy na więcej.

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top