Newsy

Premiera darmowej książki Matta Olecha o YouTubie już 12 września!

Darmowa książka napisana przez Matta Olecha ma premierę 12 września. Jej tytuł to „33 rzeczy, które powinien wiedzieć każdy youtuber”. Pozycja dostępna będzie w wersji elektronicznej.

Darmowa książka napisana przez Matta Olecha ma premierę 12 września. Jej tytuł to „33 rzeczy, które powinien wiedzieć każdy youtuber”. Pozycja dostępna będzie w wersji elektronicznej. Twórca zadedykował ją wszystkim tym, którzy nie wierzą w siebie i swój pomysł.

Nie trzeba posiadać wielkiej wiedzy, aby zacząć tworzyć na YouTubie. Nikt nie wymaga od nas posiadania tytułów profesora czy docenta. YouTuba nie można się nauczyć. Trzeba zrozumieć jego działanie. Zdać sobie sprawę z tego, że panują na nim inne warunki niż w telewizji. Że w tej internetowej telewizji szczerość popłaca nie na niby, a utarte „bycie sobą” naprawdę jest kluczem do sukcesu. Między innymi o tym napisał Matt Olech, niekwestionowany autorytet w dziedzinie YouTube’a, który zdobył ponad 100 tysięcy subskrybentów będąc „pozytywnie pozytywnym”.

Matt w swojej książce poruszył nie tylko sferę techniczną dotyczącą sprzętów, w które warto zainwestować, ale napisał również o tym, jak niezmiernie ważna jest mentalność i nastawienie przyszłego twórcy. Jego książka nie jest długa. Ma zaledwie 61 stron. Ale każda z nich jest wartościowa i na swój sposób wyjątkowa. Oprócz konkretnych porad czytelnik znajdzie w e-booku ciepłe słowa i motywację, którą Matt w nas kieruje. To definitywnie coś przełomowego, co powinien przeczytać każdy początkujący YouTuber. Warto wspomnieć o tym, że twórca książki postanowił, że jego dzieło będzie dostępne za darmo. A więc każdy kto będzie chciał po nią sięgnąć, będzie mógł to zrobić nie martwiąc się o ewentualne koszta.

Jestem przekonany, że „33 rzeczy, które powinien wiedzieć każdy youtuber” porwie tłumy. Jeśli za kilkadziesiąt lat w podręcznikach od historii będzie można przeczytać o niebywałym zjawisku socjologicznym jakim był YouTube, z pewnością znajdzie się tam również wzmianka o książce autorstwa Matta Olecha. Redakcja vStars.pl jest dumna z tego, że może jej patronować.


042-iPhone6-with-Dust-Jacket-Book-COVERVAULT

 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top