Poznajmy

Poznajmy Szymona Chałupkę z kanału Cięty SWC

Szymon Chałupka, a właściwie Cięty SWC. Delikatny introwertyk. Lubi tatuaże i smaczną whisky z dobrymi papierosami. Operator filmowy, a jednocześnie vloger prowadzący kanał na YouTube.

Szymon Chałupka, a właściwie Cięty SWC. Delikatny introwertyk. Lubi tatuaże i smaczną whisky z dobrymi papierosami. Operator filmowy, a jednocześnie vloger prowadzący kanał na YouTube subskrybowany przez ponad 11 tysięcy osób.

Dusza artysty. Dba o najmniejsze szczegóły. Uwielbia materiały dopracowane pod wszelkimi aspektami: kadru, color gradingu, dźwięku i montażu. Można się śmiać, że to zboczenie zawodowe, ale ludzie to doceniają. Zawodowo zajmuje się teledyskami muzycznymi pod marką www.blacksunstudio.pl, której jest założycielem. Stały operator Chwytaka. Miał okazję pracować również dla Cyber Mariana oraz Hoop Coli. Na swoim koncie zaliczył produkcje reklamy dla telewizji 4fun.tv.

Cięty SWC nie boi się tematów tabu. Słowo „kontrowersja” mogłoby dla niego nie istnieć. Zawsze przekazuje swoją opinię w sposób dosadny. Często używa ironii i satyry. Jego materiały przeznaczone są dla pełnoletnich. Albo… świadomych, młodych dorosłych. Uwielbia dystans, a parodia to jego drugie imię. Wcielał się w postaci mniej lub bardziej znane: Adriana Pietrzka czy menagera SexMasterki, Tursona. W szczęśliwym związku z Patrycją (aka Patką), która często gości w jego produkcjach.

Poznajmy go!

Artykuł powstał w konwencji wpisu encyklopedycznego. Został napisany we współpracy Szymona Chałupki z Ksawerym Tyzo. 

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top