Felietony

Poznajmy: Sfilmowani

Kino. Każdy odbiera je inaczej.  Niektórzy przychodzą do niego tylko po to by się pośmiać i spotkać ze znajomymi, inni chodzą tam by się wzruszyć i wypłakać. Duet sfilmowanych, czyli Jacek Napora i Dawid Adamek widzą w filmach coś więcej, pasję. Panowie nagrywając krótkie, kilkuminutowe recenzję, potrafią zaszczepić swoją zajawką przeciętnego widza. Szkoda tylko, że tak mała liczba osób wie o tym szczepieniu.

Duet krytyków cieszy się przeciętną popularnością. Jest to trochę śmieszne,  jeżeli zważymy na popularność  grających w gry nastolatków Dawid i Jacek dają nową świeżość na YouTube.  Zamieniają recenzję, czyli coś teorytycznie przeciętnego w dzieła niebanalne. Ich recenzje są zróżnicowane. Każdemu widzowi powinny przypaść do gustu. Osoba mająca sporą wiedzę o kinie może poczuć się komfortowo, gdyż  Panowie mają momenty, gdy zachowują się bardzo profesjonalnie, ich opinie są trafne i rzetelne. Przeciętny widz również nie poczuję się nieswojo, ponieważ Sfilmowani   nagrywają filmy w bardzo luźnym stylu. Oni po prostu bawią się kinem. Kamera sprawia im samą radość.

 

 

Napora i Adamek spełniają się również na wspólnej stronie internetowej, noircafe.  Poza tym młodszy z nich, Jacek studiuję filmoznawstwo. Dawid natomiast jest zawodowym grafikiem komputerowym.  Ich zainteresowania nie kończą się na kinie.  Uwielbiają popkulturę i chętnie wypowiadają się na tematy związane m.in z komiksami i książkami.

Miejmy nadzieję, że Polska usłyszy wreszcie o tych dwóch dżentelmenach.   Kanał Dawida i Jacka jest idealny dla osób, którym nie chcę się czytać. Macie dosyć recenzji Filmwebu? To dobrze. Sfilmowani gwarantują podobną, a nawet lepszą jakość.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top