Poznajmy

Poznajmy Rowerowe Porady!

 

Jazda na rowerze to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych form aktywności fizycznej na świecie. Każdego dnia setki tysięcy ludzi przemierza ulice na swoich jednośladach, jednak do czerpania pełni radości z jazdy potrzebna jest również odpowiednia wiedza.

Sam jakiś czas temu powróciłem po latach do swojej zaniedbanej pasji. Postanowiłem jednak podejść do sprawy nieco bardziej profesjonalnie i zacząłem szukać w internecie poradników, filmów i informacji, które pozwoliłby mi przygotować się odpowiednio do powrotu na dwa kółka. I właśnie tym sposobem natknąłem się na kanał „Rowerowe Porady”, który prowadzi Łukasz Przechodzeń.

Łukasz spełnił wszystkie moje oczekiwania, w prosty i ludzki sposób tłumaczy podstawowe zagadnienia związane ze światem rowerów. Na jego kanale znajdziemy odpowiedzi na pytania, które najczęściej sobie zadajemy wsiadając na rower. Jaką odzież ubrać na rower? Jak przygotować swój sprzęt do jazdy? Jaki kask będzie dla nas odpowiedni? Dowiemy się nawet, w jaki sposób powinniśmy myć swój jednoślad.

Jeśli tak samo jak ja jesteś miłośnikiem aktywnego spędzania czasu na rowerze to serdecznie zapraszam do odwiedzenia Łukasza na YouTube oraz jego blogu roweroweporady.pl

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top