Newsy

Poznajmy: Masochista

Niech ryczy z bólu ranny łoś, Zwierz zdrów przebiega knieje.” ta sentencja z Hamleta, a konkretnie jej cytowanie w filmie „Hydrozagadka” otwiera każdy odcinek serii Masochista. Prowadzącym i autorem programu jest niejaki Mecio Mietczyński.


Masochista powstaje od 2012, koncepcja programu polega na wyśmiewaniu kiepskich filmów rodzimej produkcji. Jak dotychczas zrecenzowanych przez Miecia zostało 20 polskich film m.in. Kac Wawa, Kochaj i tańcz, czy Weekend. Program charakteryzuje ostry i satyryczny język oraz komiczny montaż. Właśnie montaż i pomysłowość sprawiają, że Masochista jest serią szalenie zabawną, to z jego pomocą Mietczyński „manipuluje” fragmentami oryginalnych filmów zlepiając je ze znanymi utworami, memami, aferami, itd.

O samym Mietku zbyt wiele nie wiadomo. Z samych filmów wywnioskować można, że pochodzi z Górnego Śląska, a obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii. Kiedyś współpracował z platformą To Się Wytnie, dziś tworzy jedynie na YouTube. Cóż miejmy nadzieję, że Mietczyński i jego program rozwinie się i będzie coraz popularniejszy na platformie YouTube.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top