Felietony

Poznajmy: Łukasz Stelmach

Kilka lat temu bycie nerdem to był obciach.  Dziś jest inaczej.  Nikt nie boi się przyznać do bycia nim.  Ponadto, są oni bardzo cenieni i popularni w swoich dziedzinach. Kto inny może mieć większą wiedzę o komiksach czy grach niż właśnie oni?  Łukasz Stelmach jest tego najlepszym przykładem.

Ichabod to nazwa kanału tego młodzieńca.   Łukasz kręci vlogi, gdzie wypowiada się na tematy związane z popkulturą.   Najchętniej mówi o komiksach, filmach i grach, jego nierozłącznych pasjach.  Wiedza autora jest naprawdę duża.. Vloger jest ciągle na czasie. Mówi przeważnie o dziełach będących na językach . Wielką zaletą tego kanału jest jego rzetelność . Nie trzeba długo czekać, by wspomniany wcześniej geek wypowiedział się na temat niedawnej premiery.  Łukasz nie jest gwiazdą YouTube, lecz ma swoje wierne grono fanów.  Kilkanaście tysięcy subów jest tego najlepszym dowodem.

Bohater tego tekstu jest bardzo aktywny w internecie. Poza kanałem na YouTube prowadzi również cieszącego się niemałą popularnością bloga. Poza tym jest bardzo widoczny na portalach społecznościowych, w szczególności na asku, gdzie dzieli się swoją wiedzą. Łukasz był do niedawna pracownikiem portalu splay. Do dzisiaj można przeczytać wszystkie jego dawne teksty.

Pamiętajmy, bycie nerdem to nic złego.  Przede wszystkim to oni sprawują władzę w tym pięknym internetowym świecie.  Wróćcie z podwórka i siądźcie na komputer. Piłkarzami będziecie zapewne słabymi, natomiast na dobrego geeka nigdy nie jest za późno.

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top