Poznajmy

Poznajmy: Klasa Ekonomiczna

Każdy z nas lubi od czasu do czasu uraczyć swoje podniebienie pysznym drinkiem, który jest miłą odskocznią od piwa i czystej wódki. Jednak będąc na studiach (ale nie tylko) często nie chcemy wydawać 20 zł w barze na pojedynczego, małego drineczka, po którym czujemy się jak po wypiciu szklanki mleka.

Pojawia się, zatem pytanie – jak wykorzystać nasze rodzime cebulactwo, aby napić się dobrego drinka i zapłacić za niego mniej niż 5 zł? Odpowiedzi z pewnością udzielą nam panowie z Klasy Ekonomicznej. Na swoim kanale prezentują jak wykonać własnoręcznie drinki z tańszych odpowiedników drogich alkoholi. Do ich tworzenia nie używają blendera ani innych drogich gadżetów. Wystarczy pomysł i odpowiednie wykorzystanie tego, co mamy w domu.

Każdy z drinków możemy wykonać w mniej niż 2 minuty, a nasi goście na pewno docenią smak i estetykę podanego napoju. Jakby tego było mało, za wykonanie kilkudziesięciu drinków będziemy musieli zapłacić mniej więcej tyle, co w dobrym barze za pojedyncze Mojito. 

Na wstępie w każdym odcinku zostajemy poinformowani o potrzebnych składnikach, proporcjach i sposobie przygotowania. Każdy drink robiony jest w taki sposób, aby amatorski barman dał sobie radę z przygotowaniem owych trunków. 

W podsumowaniu dowiadujemy się ile kosztowały składniki oraz jaką ilość drinków udało się z nich uzyskać. Moim zdaniem kanał jest świetny, i na pewno skorzystam kiedyś z któregoś z przepisów. Zaraz ktoś powie, że filmików instruktażowych tego typu jest od groma na naszym YouTubie – to fakt – ale nikt nie prezentował, w jaki sposób przyrządzić ekskluzywne w smaku napoje wyskokowe za jak najmniejsze pieniądze.

SPRAWDŹCIE SAMI!

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze

Wszystko o polskiej scenie YouTube.

© 2016 - vStars.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Sekretarz redakcji - Ksawery Tyzo.

To Top